BLOG на нічку: 7 причин спати без одягу

28 Січня 2019

Сьогодні у нашій традиційній вечірній рубриці «BLOG на нічку» читайте про те, яку користь може принести спання без одягу.

Матеріал опубліковано на сайті Ukr.Media.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Холодно? Звикайте! Це не тільки сексуально, але і корисно для здоров'я.

Ми нарахували принаймні десять переваг сну голяка, які включають у тому числі втрату ваги і попередження розвитку діабету.

ПРОХОЛОДА

Лікарі не даремно рекомендують спати в приміщенні з температурою не вище 18 градусів. Наші предки так і робили, і зовсім не через те, що тепло коштувало дорого. Вони розуміли, що спати на свіжому повітрі корисно. Під час сну температура тіла знижується. А духота в кімнаті, тепла нічна білизна, всі ці фланелеві піжами і колготи на ніч – все це заважає природному охолодженню. І до того ж не дає шкірі дихати. Ось чому, до речі, багато хто уві сні пітніє.

Доктор Елізабет Шивер з Національного товариства здорового сну США попереджає: одяг під час сну підвищує температуру тіла, що знижує вироблення мелатоніну, а також «гормону сну», або «гормону антистаріння».

ОМОЛОДЖЕННЯ

Ще один агент антистаріння, який не любить спеку – «гормон росту». Він спрямований на регенерацію шкіри та багатьох органів, але з часом його виробництво знижується (ось чому, до речі, в літньому віці людині схуднути складніше). Гормон росту є основним «двигуном» росту м'язів, сяючої шкіри та волосся.

Сон у більш холодних температурах покращує обмін речовин і знижує рівень цукру в крові.

СЕКС КРАЩЕ

Якщо ви спите не наодинці, вам варто знати, що контакт двох тіл викликає гормональний коктейль, який сприяє позитивному настрою. Його основний інгредієнт – окситоцин, його ще називають «гормон любові».

А група вчених з Національного інституту дитячого здоров'я та розвитку людини в Меріленді і Стенфордського університету в Каліфорнії довела, що від того, як і в чому сплять чоловіки, залежать їх репродуктивні функції. Виявляється,якість сперми поліпшується, якщо чоловіки сплять голими. Тоді як одяг провокує підвищення температури в області тестикул, і якість сперми стає істотно нижче.

ЗАГАРТУВАННЯ

Сон в оголеному вигляді стимулює імунну систему: по-перше, так тіло позбавляється від впливу стресу, а по-друге, тіло «тренується» до зими. Ще один позитивний ефект сну в прохолоді полягає в зниженому кров'яному тиску. А ось духота і волога – найкраще середовище для розмноження бактерій.

Лікарі рекомендують спати в приміщенні з температурою не вище 18 градусів.

ЗАХИСТ ВІД МІКОЗІВ

Низька температура корисна для ваших ніг і пахв. Повітряний потік зменшує розмноження бактерій і ризик шкірних захворювань. А ще, за словами дослідника Ніколь Праус з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, легка «вентиляція» хороша для інтимних ділянок тіла.

Зніміть це негайно!

МОЛОДА ШКІРА

Шкірі для здоров'я потрібно достатньо свіжого повітря і «провітрювання». Чим більше шкіра дихає, тим рідше ви стикаєтеся з екземою та подразненнями.

ЗАХИСТ ВІД ДІАБЕТУ

Шведське дослідження показало, що сон в холодних температурах покращує обмін речовин і знижує рівень цукру в крові. Люди, які хочуть досягти такого ефекту, повинні спати голими. Вважайте це своїм першим кроком у профілактиці цукрового діабету другого типу.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter