BLOG на нічку: 5 корисних ідей для пошуку натхнення

21 Січня 2019

Сьогодні у нашій традиційній рубриці «BLOG на нічку» кілька цікавих ідей, які допоможуть почати працювати та робити нові кроки, адже нам так важко повернутися в ритм після свят, а це вже просто необхідно.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку [email protected].

***

Натхнення - річ скороминуща. Ось воно є, і всередині роздувається відчуття впевненості в собі і своїх силах. Ти знаєш, чого хочеш від себе і від життя в цілому, ти сповнена сил вчитися новому і підкорювати нові висоти. Але іноді натхнення покидає стінки твого розуму, і весь світ навколо раптом втрачає фарби. Що робити і де черпати нове натхнення? Кілька дієвих способів запропонували tochka.net.

  1. Блокнот

5 способiв знайти натхнення способiв знайти натхнення

Заведи гарний блокнот і записуй в нього цитати з книг і фільмів, які надихають, вклеюй фотографії та картинки, малюй, пиши. Веди цей блокнот так, як заманеться. Повинна бути лише одна умова - на сторінках щоденника все має бути дуже красиво.

  1. Mood-board

5 способiв знайти натхнення способiв знайти натхнення

Це своєрідна дошка настрою - зроби її своїми руками із дерев'яної рамки з натягнутими ниточками або зі шматка коркової дошки і прикріпляй фотографії, картинки і вирізки з журналів, які піднімають настрій і надихають. Візуалізуй свої бажання: клей на дошку зображення будинку своєї мрії, фото красивої мами з трьома дітьми або знімки улюблених артистів.

  1. Папка з картинками на робочому столі

5 способiв знайти натхнення способiв знайти натхнення

Так як основний інструмент роботи і дозвілля сучасної дівчини - комп'ютер або ноутбук, створи на робочому столі папочку під назвою Inspiration. Зберігай туди всі вподобані зображення: сонячний день на березі моря, строкаті яхти, симпатичних звірків, щасливі сім'ї, обкладинки улюблених книг, архітектуру найкрасивіших куточків планети і так далі. По суті це той самий мудборд, тільки його діджитал-версія.

  1. Блоги

5 способiв знайти натхнення способiв знайти натхнення

Черпати натхнення завжди простіше, якщо дивитися на когось, хто їм охоче ділиться. Зберігай персональні сторінки кулінарів з їхнім food-porn'ом, рукодільниць з ідеями оформлення дизайну і модниць з красивими і стильними образами. У важку хвилину заходь в гості до улюблених блогерів і надихайся.

  1. Нові люди

5 способiв знайти натхнення способiв знайти натхнення

Ніщо так не надихає людину, як інші люди. Заводь нові знайомства, спілкуйся, і ідеї будуть литися з тебе самі собою. Іноді випадкові фрази малознайомих співрозмовників можуть підштовхнути до життєво важливих рішень.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter