Успішно!

Батько б нею пишався: Марія Хурсенко вперше заспівала пісню «СОКОЛЯТА»

Українська співачка та спадкоємиця великого музиканта В'ячеслава Хурсенка, Марія Хурсенко, переспівала хіт свого батька «СОКОЛЯТА»

Українська співачка та спадкоємиця великого музиканта В'ячеслава Хурсенка, Марія Хурсенко, переспівала хіт свого батька «СОКОЛЯТА». Ця композиція вже давно стала класичним твором української музичної культури.

«Випустити цю пісню у своєму виконанні – великий виклик для мене. На мені подвійна відповідальність, у мене немає права на помилку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЦІЛКОВИТЕ ЗНЕЦІНЕННЯ»: ЛУЦЬКА СПІВАЧКА ПРО СПАПЛЮЖЕННЯ ЛЕГЕНДАРНОЇ ПІСНІ ЇЇ БАТЬКА НА ШОУ «95 КВАРТАЛ». ВІДЕО

 Всі знають, що ніхто не зможе виконати цю пісню та передати глибину почуттів краще, ніж тато. Але я зробила її по своєму, адже мало хто з жінок її виконував. А зараз, як ніколи вона на часі, де кожна українська мати молиться за своїх синів.

 Я багато років працювала над аранжуванням, займалась вокалом, щоб достойно представити свою версію «Соколят». Я все свідоме життя мріяла її заспівати. Гадаю зараз, тато мною б пишався.

 Батько завжди говорив: «Я доньці нічого не залишаю, крім пісень». Саме через це і хочеться аби ці твори жили вічно, захищати їх, слідкувати, щоб їх використовували належним чином і не спотворювали. Вважаю це своїм обов’язком. Адже я отримала у спадок від тата найцінніше, що у нього було, – його твори, а я берегтиму їх, співатиму і пишатимусь» – прокоментувала співачка.

Посилання на Ютуб канал Марії: https://www.youtube.com/@maria.khursenko

Додати новий коментар