8-річний син відомого артиста з Луцька вперше дав інтерв'ю. ФОТО

13 Грудня 2023

Старший син виконавця Дмитро Монатика (MONATIK) і його дружини Ірини Монатик, 8-річний Данило вперше дав коротке інтерв'ю.

Зробив це хлопчик на презентації свого батька «Книга мрій», яка нещодавно відбулася у Києві, пише ТСН.

Як зізнався Дмитро, його сини вже визначилися, ким хочуть бути, коли виростуть. Так, старший Данило захоплюється футболом і хоче грати за збірну України. А от молодший Платон мріє стати мультиплікатором:

«Даня, старший, він мріє бути футболістом, грати за збірну України. Платошка, молодший, він хоче бути мультиплікатором. Мені це теж імпонує», – сказав лучанин «Ранку у великому місті».Своєю чергою Данило підтвердив, що любить футбол і розповів, як у нього з'явилося це захоплення. Також хлопчик зізнався, що його улюблений футболіст – Мбаппе:

«Я його дуже люблю. Ще давно я його любив. Тому що я грав у футбол багато. Такий, дивлюсь, дивлюсь і це мій улюблений футболіст. Я побачив, як він забиває», – розповів 8-річний Данило.

Тим часом Монатік поділився, що його діти замовили у святого Миколая:

«Платон дуже хотів, він не дивиться мультик "Сімпсони", але йому дуже подобаються персонажі. Він хотів Клоуна Трасті, але такого неможливо знайти. Ми пояснили, що Миколай трішечки затримає. Дані, він хоче у нас бути футболістом, він дуже хотів форму. Його улюблений сьогодні футболіст Мбаппе. Ми її ледь знайшли, але знайшли», – зізнався зірковий батько.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter