6 шоколадок у райдері та повернення до Луцька: що цікавого розповів МONATIK на свій День народження. ВІДЕО

02 Квітня 2019

1 квітня відомий співак з Луцька – Дмитро Монатик – відсвяткував свій тридцять третій День народження.

У сюжеті телешоу «Ранок з Інтером» він розповів про незвичні пункти у своєму райдері, тимчасове повернення до рідного міста та плани на майбутнє.

«Я порвертався на місяць до Луцька з Києва, але не міг собі цього пробачити та їхав назад. Тому що вже звик до цього ритму і не міг без нього жити», – розповідає співак про початок життя в столиці та перші кроки до успіху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАВЖДИ ПИШАВСЯ, ЩО Я «СОРОКОВСЬКИЙ»: МОНАТИК – ПРО БІЙКИ НА РІДНОМУ РАЙОНІ ЛУЦЬКА. ВІДЕО

Один з пунктів у райдері Дмитра Монатика – шість плиток шоколаду: чотири молочні та дві чорні. «Я без шоколаду не уявляєю своє життя. Це енергія. Я на сцену без шматочка шоколаду не зможу вийти. Дитину в собі забувати ніколи не можна», – каже співак.

Також виконавець розповів, що бачить своє майбутнє не тільки в ролі виконавця: «Я розумію, що сцена та фізичні сили не вічні. І треба вміти вчасно піти. Я не хочу, щоб кар’єра співака була єдиним джерелом прибутку. Років через десять мені хотілося б мати якийсь свій продакшн».

Наступного літа Дмитро Монатик планує зібрати зал столичного НСК «Олімпійський»: «Колись він здавався захмарно далеким. Але всі наші великі мрії це, насправді, маленькі цілі, до яких треба йти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: MONATIK СТАВ НАЙКРАЩИМ СПІВАКОМ УКРАЇНИ

Повний сюжет «Ранку з Інтером» про Дмитра Монатіка дивіться у відео:

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter