Успішно!

біхелсі

31 серпня: дороги, на яких хочеться померти, український жіночий реп та шоумен Сергій Абрамчук

Цікаві факти, іменинники, погода, музика і фото дня

Цього дня 1422  року Генріх VI став королем Англії у віці 9 місяців. 1733 року своїм указом імператриця Анна Іванівна «пробачає» запорожцям «усі їхні провини» і бере під свою імперську руку. Козаки дістали можливість повернутися на рідну землю.

У 1898 році було офіційно відкрито Київський політехнічний інститут.

1986 року радянський пасажирський лайнер «Адмірал Нахимов» затонув у Чорному морі біля Новоросійська після зіткнення з танкером «Петро Васев»; загинули 423 людини.

1987 року відбувся реліз відомого альбому Майкла Джексона під назвою «Bad».

2015 року в Києві після голосування за зміни до Конституції, внесені Президентом України, під Верховною Радою почались сутички між протестувальниками і правоохоронцями, більше 140 осіб зазнали поранень. Внаслідок вибуху загинуло (на місці і внаслідок поранень) четверо нацгвардійців, Невдовзі було затримано більше 18 осіб, які брали участь у заворушеннях.

 

У світі сьогодні відзначають Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків.

 

Іменинниками сього дні є Георгій, Григорій, Діонисій, Євгеній, Іларіон, Лев, Лука, Макарій, Михайло, Христофор.

 

День народження 31 серпня відзначають харизматичний та енергійний ведучий, шоумен та поет-веселун Сергій Абрамчук і талановита й позитивна журналістка Людмила Приймачук.

Людмила Приймачук
Людмила Приймачук

Сергій Абрамчук
Сергій Абрамчук

 

 Читай також: ЛУЦЬКИЙ ШОУМЕН РОЗКРИТИКУВАВ СВЯТО ВИШИВАНКИ

 

«Таблоїд Волині» вітає іменинників з святом і зичить широких творчих горизонтів, емоцій, які надихатимуть і даруватимуть нові ідеї, здоровя та енергії, любові й підтримки від оточуючих!

 

ПОГОДА В ЛУЦЬКУ:

Вранці небо у Луцьку було ясним, а вдень вкрилося хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.


 

Народний прогноз погоди: 31 серпня відзначається день святих Флора і Лавра. З цього часу починаються осінні холодні ранки, які переходять у ранкові заморозки. Останній день літа не завжди балував наших пращурів теплом: часто у цей день осідали важкі тумани, йшов дощ, дули вітри холодні.

 

МЕЛОДІЯ ДНЯ: MamaRika – ХХДД

 

 

ЦІКАВІ ФАКТИ:

Якщо ви думаєте, що дорога Луцьк-Дубно – то місце для загартування сили духу, нервів і терпіння, то помиляєтесь. Tochka.net презентувала  підбірку по-справжньому пекельних доріг, на яких хочеться померти від страху, бо чи доїдеш ти до місця призначення – одному Богу відомо.

Справжні екстремали і відчайдушні мандрівники можуть ризикнути і проїхати за цими маршрутами.

Каракорумське шосе (Пакистан - Китай) 

Каракорумське шосе є найбільш високогірною дорогою світу і однією з найнебезпечніших. Траса тягнеться на 1300 км. Будівництво почалося в 1966 році. Прокладка дороги зайняла 21 рік, витрати склали $ 3 млрд, а з 25 000 інженерів і робітників, зайнятих на будівництві, близько 1000 загинули. Того, хто сьогодні вирішить відправитися в подорож по Каракорумській трасі, буде підстерігати ряд небезпек. Велика частина траси позбавлена дорожнього покриття, а водіям загрожують снігові лавини і завали на перевалах.

 

Дорога Хургада – Луксор (Єгипет)

Одним з найпопулярніших туристичних об'єктів Єгипту є Луксор. Протяжність траси від Хургади до Луксора — 280 км, які автобуси долають за чотири-п'ять годин. Незважаючи на досить рівне дорожнє покриття і відсутність глибоких ям і вибоїн, це шосе вважається одним з найнебезпечніших: на ньому нерідко трапляються аварії за участю туристичних автобусів. Часто аварії відбуваються з вини єгипетських водіїв, які нехтують правилами руху та ігнорують розмітку. Крім того, на трасі орудують грабіжники: вночі багато водіїв вважають за краще не включати фари, щоб не привертати їх.

 

Canning Stock Route (Австралія)

Тут знаходиться одна з найбільш безлюдних доріг в світі. Дорогу, яка розтяглася на 1850 км, почали будувати в 1906 році для перегону худоби. На початку 20 століття скотарі північних регіонів захопили монополію на постачання яловичини і, щоб відродити конкуренцію, влада розпорядилася прокласти шлях, по якому фермери зі східних областей могли переганяти худобу на продаж. Дорогу будували 4 роки, а найскладнішим стало обладнання колодязів по всій її довжині. Сьогодні трасу використовують тільки туристи. Її проходження займає близько трьох тижнів. Заздалегідь потрібно запастися провізією і паливом, адже придбати їх в дорозі можна лише в кількох громадах аборигенів.

 

Dalton Highway (США)

Траса в тому числі сама ізольована (на 667-кілометровому шосе розташовані всього три селища, в яких живуть 60 осіб) і сама засніжена (траса розташована на Алясці, де снігопади трапляються навіть в літні місяці, а взимку сніговий покрив повністю замінює дорожнє покриття). Путівники та туристичні сайти описують Dalton Highway як важку і небезпечну трасу, а ряд компаній з прокату автомобілів спеціально вносить в договір умову, що забороняє подорожувати по ній на орендованій машині.

 

Trollstigen (Норвегія)

Цю дорогу можна назвати однією з найбільш «казкових» в світі. Її назва перекладається як «Сходи тролів», а доїхати по ній можна до гори Ковпак Троля, притулку «Хатина тролів» і навіть до «Церкви тролів». Будівництво траси почалося в кінці 19 століття, але через складні погодні умови в гірській місцевості завершити проект вдалося лише до 1936 року. Гірський серпантин з 11 крутими петлями відкрив особисто король Норвегії Хокон VII, і він же дав назву дорозі. Поїздку по шосе краще довірити досвідченому водієві: місцями ширина не перевищує 3,3 м, що сильно обмежує можливості для маневрів.

 

Tuktoyaktuk Road (Канада)

Жителі канадського міста Інувік і села Туктояк вже звикли до того, що дорожнє сполучення між цими населеними пунктами є тільки в холодну пору року. Взимку річка Маккензі замерзає і перетворюється в дорогу Tuktoyaktuk, яку називають самою крижаною в світі: товщина льоду на ній досягає півтора-двох метрів. Оскільки Tuktoyaktuk Road є офіційною трасою, за її станом стежать спеціальні служби: видають дозвіл на початок експлуатації дороги, регулярно проводять заміри товщини льоду, а в кінці «дорожнього сезону» приймають рішення про припинення транспортного сполучення.

 

Col de Turini (Франція)

Цю дорогу називають однією з найбільш драйверских в світі. Розташована на висоті понад 1500 м і простягнута на 30 км, вона налічує 34 повороту і практично не має довгих прямих відрізків. Ділянка гірського шосе Col de Turini також є частиною етапу ралі Monte Carlo, а до 2002 року тут проводилася і «Ніч довгих ножів»: заїзди починалися з настанням ночі, і світло фар «прорізало» навколишню темряву. Гонщикам на подолання дороги Col de Turini потрібно близько десяти хвилин, а ось простим водіям доведеться витратити близько години: як правило, машини по шосе, ширина якого на деяких ділянках не перевищує 3,3 м, рухаються одна за одною.

 

Stelvio Pass (Італія)

«Королева зигзагів» розташована в горах на висоті 2500 м. Вона була прокладена в 1820-1825 роках, її головним завданням було поєднати Ломбардію з рештою Австрії, і до кінця Першої світової війни вона грала роль кордону між Італією та Австро-Угорщиною. Потрібно подолати 48 «шпильок» і 60 крутих поворотів по трасі, ковзаючою між стрімкими скелями і прірвою. Шосе відкрито для проїзду транспорту лише з червня по вересень, а в зимові місяці воно використовується як траса для санного спорту.

 

Guoliang Road (Китай)

Дорога, яку називають «трасою, що не прощає помилок». Ще 40 років тому цього маршруту не було, і мешканці села Голіань могли вибратися на «велику землю» лише по небезпечним кам'яними сходам. Змінити ситуацію місцеві жителі вирішили в 1972 році. Власними силами вони почали прокладати дорогу прямо в гірській породі. Роботи йшли п'ять років, і 1 травня 1977 року 1200-метровий шлях був відкритий. Дорога являє собою вузький тунель, в якому не роз'їхатися навіть двох легковикам, тому багато хто воліє подорожувати по Guoliang Road на двоколісному транспорті. Подорожувати по Guoliang Road не радять людям, схильним до клаустрофобії.

 

North Yungas Road (Болівія)

Дорога з 1999 року відома багатьом як «Дорога смерті»: тоді автомобіль в вісьмома ізраїльськими туристами впав у прірву. А за 16 років до цього тут сталася і найстрашніша аварія за всю історію Болівії: автобус, в якому знаходилося більше ста пасажирів, зірвався в каньйон. Щорічно на North Yungas Road гине близько 200-300 чоловік і кілька десятків машин зриваються в глибокі ущелини. Найчастішими аваріями на трасі є лобові зіткнення. Ширина дорожнього полотна тут не перевищує 3,5 м. На деяких відрізках траси роз'їхатися двом йдучим в різних напрямках машинам просто ніде, а на більш широких ділянках дороги робити це доводиться практично над урвищем.

 

КІНО ДНЯ: Суддя

Успішний адвокат Генк Палмер (Роберт Дауні-мол.) повертається до рідного міста на похорон своєї матері і довідується, що його батько Джозеф Палмер (Роберт Дюваль), суддя міста, підозрюється у вбивстві.

 

Країна: США.

Оригінальна назва: The Judge.

У ролях: Роберт Дауні-мол., Роберт Дюваль, Віра Фарміга, Біллі Боб Торнтон, Вінсент Д’Онофріо, Джеремі Стронг, Декс Шепард, Лейтон Містер, Кен Ховард, Емма Трамбле та інші Жанр: драма

 

ФОТО ДНЯ:

Автор: Віталій ШЕВЧУК

1

 

ЦИТАТА ДНЯ:


 

Додати новий коментар