10 днів від народження: волинська режисерка показала фотосесію доні. ФОТО

22 Червня 2019

Текст: Мар'яна САМОЙЛЮК

Режисерка телеканалу «UA: Волинь» Вікторія Федчук (раніше – Поліщук) нещодавно стала мамою. Щоб закарбувати в пам'яті своє немовля, влаштувала доні казкову фотосесію.

Як повідомила «Таблоїду Волині» навоспечена матуся Вікторія Федчук, про світлини у стилі «New born» вона задумувалася, ще будучи вагітною. Адже ідеальний вік для фотосесії новонароджених – до двох тижнів. Зазвичай, саме у період вагітності майбутні матусі й шукають фотографа. Але Вікторія так і не наважилася тоді це зробити. Причина – хвилювання. Вона боялася, що відразу після пологового будинку не захоче їхати на зйомку. Зробити фотосесію для своєї крихітної доні все ж вдалося завдяки вчасному новому знайомству.

«На щастя, після народження нашої крихітки я перебувала в абсолютній ейфорії і випадково познайомилася з Оксаною Вишницькою, у якої і відбулася наша перша фотосесія», – радісно розповіла Вікторія.

Неймовірна фотозйомка немовляти тривала 4 години.

«Я хвилювалася, адже, зазвичай, на світлинах малята чемно сплять і позують, а, знаючи свою маленьку дівчинку, яка уже з перших днів яскраво проявляла характер, думала, що нічого не вийде. Але у студії Оксани така магічна атмосфера, що за деякий час їй вдалось одягнути, приспати та розпочати зйомку нашої капризної малечі.

Насправді, ось ці чудові фото – це величезний талант і витримка фотографа, адже сам процес тривав майже чотири години. За цей час ми спали, їли, переодягалися, спали і далі позували. Результат перевершив усі очікування, адже це приємна згадка на усе життя. Дітки так швидко ростуть і змінюються, тому хочеться максимально зберегти усі моменти», – поділилася враженнями від фотосесії дочки Вікторія Федчук.

Нагадаємо, що народилася маленька принцеса із вагою 3 кілограми 560 грамів і ростом 52 сантиметри, а її хресною стала відома луцька телеведуча.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter