У бою з окупантами загинули працівники луцького заводу «Кромберг енд Шуберт»
На фронті загинули двоє бійців, які працювали на луцькому заводі «Кромберг енд Шуберт»: Олександр Гайбонюк та Микола Котяй.
08 Вересня 2022
Успішно!
На луцькому підприємстві «Кромберг енд Шуберт» провели ребрендинг старої їдальні
Фото: Юлія Філіровська
На луцькому підприємстві «Кромберг енд Шуберт» провели ребрендинг старої їдальні за 25 днів, який вартував два мільйони гривень.
Як повідомляє Бізнес.Район, урочисте відкриття та перерізання червоної стрічки відбулося у вівторок, 3 квітня.
У приміщенні зробили ремонт на кухні, у залі, замінили обладнання та встановили додаткові каси для обслуговування, модернізували інтер'єр та оновили меню, а також провели ремонт вентиляційних систем. Термін, за який виконали ремонт та оновлення їдальні на підприємстві, короткий – 25 днів.
Під час того, як оновлювали приміщення, на підприємстві було обладнано дві тимчасових кейтерингових зони, де працівники могли розігріти принесену з дому їжу, а також придбати сендвічі, круасани та гарячі напої.
Як розповіла PR-менеджер «Кромберг енд Шуберт» Тетяна Сомова, на підприємстві виникла потреба в модернізації не лише інтер’єру їдальні, а взагалі зміни самої концепції.
«У нас невелика обідня перерва – лише півгодини, і велика кількість людей. Людина має прийти, вибрати страву, розрахуватися, дати свій чіп, за яким пробивають знижку за обід. На це все треба час. У нас було лише дві каси і, відповідно, були довгі черги, а зараз маємо чотири каси. До речі, Романа Хорзова (волинський ресторатор, – ред.) запросили до процесу модернізації, адже керівництву підприємства дуже імпонує його клієнтоорієнтований підхід, у центрі якого відвідувач», – додала вона.
Відомий бізнесмен, ресторатор та бізнес-тренер Роман Хорзов розповів, що меню їдальні щодня змінюватиметься, при чому як у денну, так і в нічну робочі зміни. З його слів, за проект його команда взялася з великими амбіціями, адже їдальня впродовж 10 років, ще з того часу, як відкрився завод, не зазнавала змін.
«Із того часу їдальня не зазнавала реновацій, хоча багато трендів змінилося як в кулінарному, так і в технічному планах. Саме тому ця реконструкція стала наразі! Я радий, що мені, як сказали – одному з трендових рестораторів міста, запропонували долучитися до проекту. Думаю, що я виправдав сподівання замовників реконструкції їдальні. Ми об’єдналися, зробили такий конгломерат із «Короною Вітовта», і я зі своїми ідеями та здібностями. Сьогодні ми будемо слухати фідбек від 4 тисяч працівників, які є головним критерієм у зробленій роботі. Багато ми працювали й по меню – не рубали шашку наголо, а зробили те, що люди любили. У цієї їдальні був хороший та позитивний імідж в тому сенсі, що меню дуже радувало працівників. Ми залишили основу, а завдяки творчій роботі й досвіду залучених спеціалістів ми розробили деякі нові позиції та комплексні рішення. В основу були покладені такі зрозумілі критерії, як калорійність (не менше 1 тисячі кілокалорій), ціна та асортимент. Всі ці пункти ми витримали. Люди оцінять», – наголосив ресторатор.
Щодо стилю їдальні, то, як зауважив Роман Хорзов, враховуючи специфіку були встановлені лофтові стелі, неонове освітлення, а також додано трохи теплих тонів.
«На розгляд керівництва підприємства ми представили два технічних і дизайнерських рішення, і обрали більш теплий варіант із деревом та зеленню, щоб проект більше нагадував ресторан, ніж їдальню», – резюмував він.
Співвласник ресторану «Корони Вітовта» та власник їдальні на «Кромберг енд Шуберт» Ігор Тимощук зазначив, що спільно з керівництвом підприємства було вирішено підняти стандарти робітничої їдальні на вищий рівень.
«Ми сподіваємося, що в їдальні буде збалансоване все: і якість продукції, і асортимент, і сервіс, й атмосфера. Найголовніше те, що зітруться всі старі радянські стереотипи, що робітнича столова – це щось сіре, буденне та несмачне. Також сьогодні хотілося б згадати, що будь-яке підприємство, як годинниковий механізм: якщо немає однієї деталі чи вона не працює, то годинник зупиняється. Зараз дуже популярно говорити якесь кредо чи гасло на кожному підприємстві, тому ми взяли собі кредо з відомого радянського фільму «Афоня», де він сказав: «Відсутність скарг з боку населення – найкраща нагорода за нашу працю!», – мовив ресторатор.
Зі слів Ігоря Тимощука, відносно невисока ціна на страви зумовлена тим, що усі комунальні послуги сплачує не їдальня, а сама завод. Щодо вартості ремонту приміщення, то, як він підкреслив, ребрединг їдальні за 25 днів вартував 2 мільйона гривень.
Фінансовий директор підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Олександр Шаварський наголосив, що підприємство пропонує дотації кожному працівнику на харчування у розмірі 30 гривень за зміну.
«Це означає, що за комплекс страв потрібно буде доплатити лише шість гривень. Для 90 % працівників харчування у їдальні буде безкоштовним. Людина набирає, наприклад, на 30 гривень страв і використовує знижку, яку пропонує завод», – наголосив він.
Після завершення офіційної частини керівництво та працівники підприємства, команда проекту дегустувала страви та напої.
Власникам - повага, молодці. <br/>Стосовно слогана, то наймані орговики явно перестаралися ;) Їж, пий, шаленій - до дротів біжи мерщій)))
06 Квітня 2018, 11:30