Волинянину, який врятував двох дітей, у телешоу подарували… корову

05 Вересня 2017
Володимир Дудко з Буциня Старовижівського району став героєм нового телевізійного шоу «Сюрприз, сюрприз!» на каналі СТБ.

У першому випуску шоу познайомило українців зi звичайними людьми, які зробили незвичайні вчинки. Один з них – волинянин Володимир Дудко. Одинадцять років тому, у свої 15, він не побоявся ризикнути життям, аби врятувати двох маленьких дітей, пише СТБ.ua.Дворічний Михайлик і трирічний Владик гралися у возі, у який був запряжений кінь. Несподівано тварина рвонула з місця, разом з дітьми. Шоковані батьки і односельці намагалися втихомирити жеребця, але тварина продовжувала мчати з величезною швидкістю нерівними дорогами села.

Як тільки Вова, який проїжджав зовсім поруч на велосипеді, зрозумів ситуацію, без роздумів кинувся на допомогу. Більш того, йому єдиному це вдалося.

Просто у студії за порятунок власного життя йому у черговий раз подякували ті самі Владик і Михайло, а також їхні батьки. Сьогодні вони називають його ангелом-охоронцем.А сам Володимир не міг стримати сліз, бо згадуючи щоразу ту історію, згадує і свій страх не встигнути чи не змогти допомогти дітям.

На питання ведучої Марії Єфросиніної про мрії Вова чесно зізнався, що у родині не вистачає… корови! Коштує вона близько 50 000 гривень – це не підйомна сума для батька трьох дітей. Зрештою, мрію сміливого хлопця здійснили, і тепер у родині завжди буде свіже парне молоко.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter