Текст: Ольга ПАВЛІЮК
Фото: з особистого архіву Володимира КУЧЕРА
Екс-голова волинського осередку радикалів
Володимир Кучер попри вихід із лав найсміливіших на гостре слівце політиків, лишився при досить екстравантних поглядах.
За освітою політолог, радикал в душі, людина з хорошим почуттям гумору та агностик у житті поділився своїми думками з
«Таблоїдом Волині».
– Як розпочинається ваш день?
– Ранок нашої сім'ї може розпочатися вже у 4-5 ранку, оскільки півроку тому я прихистив сімейну улюбленицю – кицьку Коську, вона дуже грайлива, зрання робить багато шуму, бігаючи по квартирі. Тому прокидаюся, як тільки почую шум, встаю тихенько, поки спить моя донька Влада Володимирівна та закриваю кицьку у ванній.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/1afc3a65-cab1-4304-8dc1-4abcded635ad.jpg[/img]
– Що для вас краще: солодка брехня чи гірка правда?
– Я дуже відкрита людина, в принципі не маю такого поняття як таємниця, завжди кажу правду. Найбільше не люблю брехні, краще взагалі нічого не буду говорити та обіцяти, ніж нагло обманювати людей. Неймовірно дратує, коли я бачу, що людинаа мені бреше.
Мені дуже подобається такий пристрій як поліграф, думаю його потрібно використовувати у всіх державних установах, в тому числі і в дитсадочках, щоб знати на початкових стадіях, які діти брешуть, а які ні. Виховання гідної нації починається з дитинства.
Наприклад, моя дитина з двох років знає, де смітник, ніколи не викине на вулиці папірця чи ще щось. Якщо зробити 1000 гривень штрафу за викинутий «бичок», можливо, тоді нарешті українці перестануть смітити.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/1ec0f9f7-dd34-4127-9e7d-426304e9e4a5.jpg[/img]
– Яке місце у вашому житті посідає сім’я?
– Людина живе для того, щоб продовжити себе далі. Поки що ми не винайшли ліків від смерті, тому треба жити заради дітей. Хороша сім’я – це основа основ. В мене поки що одна донечка – Влада Володимирівна. Зараз дорого декількох дітей забезпечувати. Варто народжувати стільки дітей, скільки ти зможеш забезпечити, давши достойне виховання та освіту.
Потрібно боротися з сім’ями, які народжують дітей заради фінансової вигоди, це люди-паразити. Нічого не робити, ніде не працювати, тільки отримувати фінансову допомогу на дітей – це деградація суспільства.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/5efecd2e-3adf-4745-b269-d1531fe0ea7d.jpg[/img]
– Хто ви за віросповіданням? Ваше ставлення до української церкви?
– Я агностик, пізнаю світ. Я не віруюча людина, тому не ходжу в церкву, не вірю в жодні релігії, не святкую релігійні свята. Хто хоче – нехай святкують, нічого проти не маю, поважаю усі релігії інших людей, тому очікую, щоб мою думку також поважали. У кожного свої моральні рамки та різний світогляд.
Був колись один мільярдер, який хотів заплатити кожному, хто зможе в лабораторних умовах довести існування якоїсь вищої сили, так ніхто до цього часу не зумів нічого довести.
Для мене немає такого поняття як свято, не маю прив’язки до конкретної дати, свято – це коли людині добре. Церква – це бізнес, релігійні громади звільнені від податків, тому вони дуже шикарно займаються різними формами бізнесу. Будь-яка релігія – це свого роду форма правління із поневоленням людей.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/9e566cec-1799-4198-9b74-0479b90d592f.jpg[/img]
– Які ваші улюблені напої, Ваше ставлення до алкоголю?
– Як правило, не вживаю каву чи чай. З алкоголю люблю пиво і горілку. Звісно, не з самого ранку пити, але споживати алкоголь полюбляю, обов’язково добре закусуючи. Хоч по мені цього не помітно, але насправді я багато їм.
Взагалі забороняти продавати алкоголь після 22:00 – це повна дурість, хто хоче випити, знайде, де купити алкоголь в будь-яку годину доби, вважаю, такий крок луцької влади протизаконним. На мою думку, багато рішень Миколи Ярославовича популістичні та непрофесійні.
У першу чергу потрібно вести пропаганду здорового способу життя, бо чим більше ми замість цього боремося з шкідливими звичками, тим більше молодь зловживає спиртним та палить.
Все що забороняється – це неправильно, потрібно максимум все дозволити, в тому числі і легкі наркотики, оскільки, як кажуть, «заборонений плід – солодкий». Якщо люди цього хочуть, вони дістануть це будь-якими шляхами, немає сенсу щось забороняти. Особисто я не вживаю нічого хімічного, пробував лише коноплю, яку курили навіть козаки, але не сподобалося.
Потрібно з дитинства виховувати молоде покоління, наприклад, завжди звертаю увагу своєї донечки на людей в стані алкогольного сп’яніння, та на їхньому прикладі показую дитині: будеш пити – також будеш валятися в калюжі.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/73eba5da-37e4-42ef-af4f-e944eaea213a.jpg[/img]
– Якому відпочинку надаєте перевагу?
– Найкращий відпочинок – це коли ти лежиш на дивані в повному спокої, ніхто не телефонує та не заважає. Гуляння в різноманітних закладах не можу назвати відпочинком, оскільки ти перебуваєш в компанії та «загружений» різними людьми.
Моя улюблена книга – Facebook. Я зареєстрований у всіх соцмережах, навіть маю свій канал на Youtube, впевнений, що за соціальними мережами майбутнє. Facebook – крутіше будь-якої релігії.
Мій університетський викладач філософії
Юрій Василенко сказав дуже розумну фразу: «Якщо щось робиться – значить, комусь це вигідно», тобто якщо в нашій державі такий бардак – це комусь вигідно.
– Ваше ставлення до української влади?
– Мені подобається
Нікколо Макіавеллі – він показує, як потрібно встановлювати сильну, жорстку владу. Поки не буде розумного правителя – не буде порядку.
Я за освітою політолог, і переконаний, що завдяки політичним технологіям та маніпуляціям можна навіть привести до влади мавпу.
Колись була така класна реклама: нас 52 мільйони. Наразі населення України дедалі більше скорочується. Куди поділися ті дев'ять мільйонів? Потрібно верхівку влади повісти на каштанах, які на Хрещатику, за те, що допустили геноцид українського народу. Наскільки мені відомо, навіть є передсмертні записки пенсіонерів: «Прошу винити в моїй смерті президента».
[img data=def]21_04_2016_1994135658/a34b7dab-5474-4509-ba6a-34f2262b8acf.jpg[/img]
– А чому ви покинули Радикальну партію Олега Ляшка?
– Я вийшов із Радикальної партії, оскільки не бачу в ній перспектив. Немає одіозного лідера, партія уже видихалася, немає в ній того потенціалу. Я довіряв Олегу Ляшку як політичному лідеру, але з часом побачив, що ця людина не виконує своїх обіцянок, не тільки перед виборцями, але перед своїми партійцями. Дуже багато людей, не тільки я, розчарувалися в цій людині.
Якось на нараді Ляшку закидали підстави про нетрадиційну орієнтацію, оскільки в інтернеті було опубліковано відео з компроматом, на що він відповів: «Хлопці не хвилюйтеся, знаєте скільки п*дарас*в за нас проголосує, тим більше депутатів буде в Верховній Раді».
Особисто до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації я ставлюся толерантно. Є такі люди – то хай собі будуть. Вони мені ніяк не заважають. Хоча моя дитина недавно прийшла зі школи, сказавши, що бачила, як два хлопчики цілуються, я порекомендував з такими хлопчиками не дружити.
Наразі маю план організувати нову політичну силу, люди з радикальними поглядами повинні об’єднатися. Хочу очолити нову радикальну партію, звісно, на це потрібно фінансові ресурси, зараз над цим працюю. Президентом, звісно, не хотів би працювати, треба реально оцінювати свої можливості.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/dfebb886-40f2-4bf1-933b-9da160e95b9e.jpg[/img]
– Як, на вашу думку, потрібно боротися з корупцією?
– Вважаю, що більшість хабарів потрібно узаконити. Якщо чиновник бере хабар, він повинен платити легальний податок в державну казну. Це один із шляхів подолання корупції в нашій державі. Заборонити хабарі нереально, це все рівно, як лікувати наркомана. Узаконивши хабар, стане все прозоро, будуть чиновники змагатися, хто більше грошей в державну казну принесе.
Міжнародні агенції, які визначають рівень життя та рейтинги України, користуються методиками сприйнятливими для усіх інших країн, але ж наша держава унікальна. Наприклад приїхавши в глибоке Полісся, побачивши місцевого жителя – селянина, не дізнаєшся, що в нього в гаражі може стояти «Майбах», вдома може лежати декілька мішків з бурштином.
Я був у Межигір’ї, мені там буже сподобалося, я за те, щоб в кожного українця було таке Межигір’я.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/e2ee9843-0b60-4e79-88ba-d16342fe6cdd.jpg[/img]
– Ви підтримуєте українських артистів, які гастролюють в Росії?
– Якщо є артисти, які підтримують державу-агресора, виступають проти українських інтересів, їх потрібно депортувати з держави, а не влаштовувати бойкоти проти виступів цих артистів. Це те ж саме, якщо зняти вивіску «Сбербанку», але залишати його на місці. Чергова комедія, бульбашка з нічого. Шкода, що немає такої статті в законодавстві «депортація», тоді був би порядок. Для чого їх забороняти, просто виселити з країни, хай собі їдуть до білих ведмедів гастролювати.
[img data=def]21_04_2016_1994135658/f80a6a96-366e-49f1-9cc2-779442386a35.jpg[/img]
– Ваше ставлення до подій на сході України?
– У нашої влади немає зацікавленості закінчити цю війну. На мою думку, обидві сторони на цій війні заробляють гроші. Не розумію, коли приходять хлопці зі сходу, а їх в чомусь звинувачують, совають по судах, прокуратурах, звинувачуючи в державній зраді. Пересічний українець бачить, що держава ніяк не піклується про мобілізованих юнаків, навпаки створює якісь репресії.
За ці два роки, поки триває війна, можна було відновити ядерні, хімічні, бактеріологічні запаси та потравити усіх сепаратистів. Не розумію, для чого мають гинуть наші молоді захисники? От якби кинути їм якусь бомбу, щоб вони там усі виздихали чи заразилися якимось трипером. Якщо вони наші вороги – значить, потрібно застосовувати проти них будь-які методи боротьби. Це закон виживання, щоб нам жити, потрібно знищити сепаратистів. Коли з комори хочуть вигнати пацюків, спочатку забирають зерно, а потім усіх шкідників травлять. Так само треба зробити з сепаратистами, які зайшли на нашу територію.
І не потрібно жертвувати життям наших співвітчизників! А переможців не судять.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].