Відомий російський ведучий зацінив ліричний виступ Дмитра Монатика

09 Квітня 2018

Російський ведучий Юрій Дудь, відомий шоу «вДудь», в рамках якого бере провокативні і часто скандальні інтерв’ю, в розмові з журналісткою каналу «MTV Росія» розповів про свої улюблені музичні кліпи.

До переліку топ-відео потрапив і запис співака з Луцька MONATIK, на якому він під музику читає ліричний вірш.

«Не знаю, чи можна це вважати кліпом, але це live Monatik з якоїсь української премії, Yuna (чи як воно там називається). Дуже схоже на те, що якийсь багатий чоловік «кашляє» за премію, бо одна з нагород його дружині-співачці дісталася, але все одна там було класно, бо Україна – це цитадель дуже крутої музики зараз. І Монатік там читав вірш на сцені під легеньку музику. Ніби й пафосно, але після смак настільки офігенний, що я аж прямо кайфанув».

«Життя настільки швидкоплинне і насичене різними подіями, що часом не встигаєш запам’ятати важливі моменти. Для мене пісні, як фотографії. Саме тому я вирішив закарбувати всі важливі моменти, що відбуваються всередині моєї голови на сьогодні. Я це зробив для того, щоб донести їх своїм близьким. Тим, хто дорожче усього», – розповів сам співак про ідею запису.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter