Ведучі Бандерштату проти переїзду фесту до Києва

03 Серпня 2015
На гутірковій сцені «Бандерштату» впродовж останнього дня фестивалю відбувалися зміни, відтак обіцяних Мустафу Наєма та Олександра Фацевича відвідувачі не дочекались. Як на мене це навіть на краще, адже їх замінили драйвові і яскраві ведучі «Бандерштату» - Вікторія Жуковська та М’яч Дредбол.

«Таблоїд Волині» пропонує традиційний гутірковий цитатник.

Вікторія ЖуковськаЯ б нічого не міняла в «Бандерштаті».

* * *
Один з гуртів вимагав в гримерку 10 кіндерсюрпризів.

* * *
Чим пафосніший гурт, тим він менше з себе представляє.

* * *
Ми за ці роки могли теж собі зірку вчепити, і не вітатися ні з ким. Я задаю собі питання: Нашо?

* * *
Я б хотіла щоб у нас були конкуренти, з якими можна було б тягатися. У мене немає на кого рівнятися.

* * *
Воду можна лити будь де, але на таких фестах як «Бандер» треба говорити тільки про те, що думаєш і щиро.* * *
Як каже моя бабуся, «не можна бути одною дупою на сто ярмарок».

* * *
Ми любили Україну ще до того, як це стало мейнстрімом. Якщо ти вдягнув вишиванку, поводься відповідно. На «Бандерштат» ти йдеш відповідальніше. Боїшся, бо кожна друга пара очей – твій сусід, який завтра скаже: «Ну що ти говорила вчора? Ти нормальна?». Я сподіваюсь що наступного року ви візьмете своїх друзів і скажете: «Не треба провтикувати».* * *
Збирати гроші взагалі на фестивалі треба. 10, 20, 30 грн. для вас – небагато. Не забувайте ще тими грошима з армією ділитися. Люди все менше кидають гроші. А завдяки фестивалю ми маємо можливість зібрати гроші. Фест потрібен не лише для того, щоб розважитися.

* * *
Кузьму Скрябіна не замінить ніхто. І цей гурт ще проіснує довго.

* * *
Якщо М’яч може комусь в писок дати, я можу заговорити. Я зможу дати собі раду.

* * *
Якщо ви критикуєте, я за критику. Але тільки справедливу і добру. Так, ми хунта і ми цим пишаємося.

* * *
Ми насправді дуже прості і не зажрані, як багато хто думає.

М’яч Дредбол«Бандер» один з найдешевших фестивалів і один із найякісніших.
Тут виступають імениті українські гурти.

* * *
Ті, хто продають алкоголь, мабуть, найбільше заробляють, іноді більше ніж сам фестиваль.

* * *
На «Банд» ви оплачуєте, практично фестиваль. І тільки якщо ви є, він відбувається. Тут збираються ті люди, які хочуть на нього їхати, які можуть прожити три дні без алкоголю.

* * *
Багато хто вважає, що пиво – це не алкоголь. Для мене це все гівно. Ні, не було б класно, якби на «Бандрі» був алкоголь. Було б більше людей, більші ціни. Але не було б класно.

* * *
Судячи з того, що я бачив дві ночі підряд, це показує, що гурти підбираються дуже правильно. 50% йде на акустичну сцену, 50% - на кіносеанси.

* * *
Краще послухати годину гурт, ніж 25 хвилин, погодьтеся, як було раніше, коли запрошували більше гуртів в один день. Для нас це теж шок, вчора ми закінчили в 11 годині, позавчора в 10:30. Це для нас рекорд.* * *
Я ненавидів історію в школі, я технарь, закінчив будівельний університет. Дуже багато історичних подій я для себе переглянув, коли почав ходити на гутірки «Бандерштату». Я завжди був людиною патріотично налаштованою. До «Бандерштату» я не розрізняв поняття націоналіста і патріота. Тепер сміливо можу сказати, що тоді я був патріотом а на «Бандері» я став націоналістом.

* * *
Насправді, Кузьма не помер. Він є, він з нами, тільки ми його не можемо побачити фізично.

* * *
Поки що в мене не було розмов з обличчями, які вважають мене хунтою, карателем. Я знаю, що є люди, з якими завжди можна знайти мову словесно. Але якщо ти бачиш що людині не доходить, до останнього буду старатися переконати, що в мене є своя думка.

* * *
Не всі люблять мене. Я прямолінійна людина. Інколи люди не розуміють, що я теж маю право на відпочинок. І в такі моменти я псую свою карму, репутацію.

* * *
Колись була ситуація, що ми мали їхати за кордон. Мені запропонували поїхати в Пітер. Я сказав: «Та йдіть нах*р зі своїм Путіним».

* * *
Я теж скінхед з дредами. Пуф! Разривпукана.

* * *
Думаю, минулий рік був піком, коли виступав Скрябін. Коли запалювали телефони і весь стадіон світився. Скрябін привіз багато кульок, які не могли поміститися на сцену.

* * *
В Луцьку домашня атмосфера. Тут переважно більшість моїх друзів. Я сюди приїжджаю відпочивати і працювати.* * *
В нас є гурти, яких ми не любимо, але з якими нам доводиться працювати. Це один з тих гуртів, які хотіли кіндери.

* * *
Коли ти постійно бігаєш ти не розумієш того. Ми бігаємо, шукаємо гурти, постійно на ногах. Ти не помічаєш цього. Але як тільки доводиться десь присісти, думаєш: «Ай, як я втомився».

Про «Бандерштат» у Києві

М’яч: Нас особисто засмучує. Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію. Якщо врахувати те, що це 10-ий «Бандер» і зробити його в Києві, щоб Київ аж ахнув – це добре. Чесно скажу: ми не знаємо. Я не хотів би. Мені «Бандер» подобається саме тут, на Волині. В Києві може бути багато різних провокацій. В Києві є багато своїх фестивалів і тикатися туди не варто.

Жуковська: Лишіть «Бандер» тут! Це його родзинка. В Києві немає тієї атмосфери, яка є на Волині. Місце проведення мені тут найкраще. Це центр міста. Іподром – це ідеальне місце для «Бандерштату». Він тут починався і сподіваюсь 10-тий теж пройде тут.

0

Читати ще

Коментарі

Леся

ДЯКУЮ!

Pulp

Та заберайте той фест з

Іриска

Тільки в Луцьку, ми найкращі!

Так не гарно

Класні ведучі!!! Pulp не сиди

Олька

Запхни свою думку подалі.

:)

А чого стільки помилок? Ей,

Бандерівець

Чуєш пародія,писок свій стули

yulia

та тут що матеріали, що

Сірий Вовк

Можливо, в когось є відео

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter