У «Промені» відкрили незвичайну графічну інсталяцію харківського митця. ФОТО

16 Червня 2018

Лучанам презентували графічну інсталяцію "Лінія результату" та виставку "Фільтрація думок" харків'янина Данила Безладового.

Презентація відбулася 15 червня у РЦ "Промінь". Автор експозиції – Данило Безладовий – демонтує у роботах свій погляд на три основні тези: улюблена справа, мотивація та час.

Глядач має нагоду побачити погляд митця на основні інструменти, необхідні для розвитку кожної людини як професіонала. Того, що дозволяє почуватися комфортно та затишно, роблячи улюблену справу.


Одна з робіт розміщена на першому поверсі. Це символічне в уявленні митця зображення улюбленої справ (голка), мотивації (клубочок ниток) та часу, який нещадно ріже мотивацію до справи.

На четвертому ж поверсі розміщенні роботи, в яких авто через себе пропустив народні мудрості, які ми так часто чуємо та використовуємо у повсякденному житті.


Експозиція загальнодоступна, її безплатно може відвідати кожен. Виставка триватиме до 27 червня.

Данило Безладовий родом з Харкова. Розпочав свою творчу діяльність у 2007 році в сфері графіті, поступово шрифти відійшли на задній план і стали лише доповненням графічних композицій.

Сьогодні митець займається розписом стін, холстів, одягу для себе та на замовлення, бере участь у фестивалях та виставках.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter