У мережі з'явився запис інтерв'ю Степана Бандери

06 Січня 2016
У мережі Інтернет з'явився аудіозапис інтерв'ю Степана Бандери датований 1959 роком. В 10-хвилинному аудіозаписі провідник Організації українських націоналістів говорить про «більшовиків», які поширюють плітки про розгром українського національно-визвольного руху. Запис поширює «Газета по-українськи».

«Український національно-визвольний рух живе, розвивається і бореться далі. Всупереч всім намаганням та пропаганді ворога знищити його. Минуло вже 15 років, як більшовицька Москва по-новому окупувала Україну під кінець Другої світової війни. Більшовики стараються стерти з лиця Землі українську революційну боротьбу всіма засобами тоталітарної системи. Українська повстанська армія, Організація українських націоналістів та вся українська нація склали в цій боротьбі дуже важкі жертви. Але, зламати змагання України за свою незалежність ні знищити її керівної революційної сили – Москві не вдалося», – говорить Степан Бандера.

Далі, ще кілька хвилин провідник розповідає про повстанський рух в Україні, який подає перспективи, та про комуністичну ідеологію, яку більшовики намагаються насаджати українському народові.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter