У Луцьку зустрілися алкомінімалісти з усієї Європи

21 Травня 2018

Текст: Юлія ФІНКОВСЬКА

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Зустріч алкомінімалістів у Луцьку об’єднала колекціонерів міні-алкоголю з різних українських міст та гостей із Литви, Естонії, Білорусі, Норвегії, Польщі, Німеччини, Словаччини та Ізраїлю.


Майже сотня алкомінімалістів у дружній атмосфері за келихом вина зібралася, аби обговорити новинки, обмінятися ексклюзивними пляшечками, поговорити про нові екземпляри своїх колекцій, щось купити, щось продати і просто дуже весело провести час.
Один із організаторів Сергій Деркач розповідає, що такі зустрічі проводять у різних містах України, але луцький форум зібрав чи не найбільше зацікавлених.

«Фактично тут присутні представники з усієї Європи, це одна з найбільш масштабний зустрічей алкомінімалістів. Близько 93 колекціонерів привезли екземпляри своїх колекцій, щоб продати, обміняти чи подарувати одні одним. А кількість привезеного алкоголю навіть складно порахувати!».

Члени Українського клубу алкомінімалістів переважно знають одне одного не за іменами, а за ніками. Борода, Донецкая трезвенница, Камыш, Лунный кот, Кузя – це не набір випадкових слів, а реальні псевдоніми людей, які роблять впізнаваними не лише їх, але і їхні колекції.

Елітний віскі чи радянська горілка, 50 мл чи 1,2 мл, красива пляшка чи її вміст із 100-річною витримкою – кожен з алкомінімалістів обирає один чи кілька критеріїв, за якими збирає свою ідеальну колекцію.

Спонсорами та партнерами Міжнародної зустрічі алкомінімалістів стали: GreenDay, Cashout.biz, Printing Lutsk, Avanta, VillaKrim, Helsinki, ЛуцькБудКаркас, Таблоїд Волині.

Як велика родина колекціонерів міні-алкоголю святкувала, обмінювалася подарунками, фотографувалася, жартувала та ділилася сокровенним бачив «Таблоїд Волині».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

1,4

Карлани якісь

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter