У Луцьку вчитимуть англійської мови безкоштовно

23 Червня 2018

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та ГО «Ми плюс», спільно з центром іноземних мов «Mandarin» запускають довготривалий проект «EnglishPlus» – безкоштовна школа вивчення англійської мови.

«Спілкуючись з молодими людьми, ми виявили потребу у вивченні англійської мови ними. Знання цієї мови стає зараз не перевагою, а обов'язковим елементом для хорошого працевлаштування. Однак, ті підлітки, батьки яких не мають змоги оплатити дороговартісні курси з англійської мови, втрачають можливість повноцінно конкурувати на ринку праці через незнання мови. Тому у нас виникла ідея масштабного проекту «EnglishPlus», безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей, які потребують особливої соціальної уваги», – розповіли в департаменті сім'ї, молоді та спорту.

Навчання у проекті «EnglishPlus» – безкоштовна школа вивчення англійської мови» буде проводитися для луцької молоді віком з 14 до 18 років із початковим та середнім рівнем знань англійської мови. Заняття проходитимуть двічі на тиждень, а вестимуть їх кращі викладачі та носії мови в цікавій інтерактивній формі.

Зарахування до школи та визначення рівня знань англійської мови для формування груп відбувається в порядку надходження заяв шляхом проведення співбесіди з кандидатом.


Перевага при зарахуванні до школи буде надаватися дітям, що належать до однієї з пільгових категорій.

Заяву можна подавати у департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради до 06 липня 2018 р. включно.

Бланк заяви, повний перелік необхідних документів та інші деталі про проект та умови участі у ньому можна знайти тут.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter