• банер чікос

У Луцьку навчатиме англійської викладач з Великобританії

16 Лютого 2018

Уже наступного тижня на запрошення мовного центру «Мандарин» до Луцька приїздить професійний викладач англійської із самої Британії.

Попередні курси з викладачем-британцем мав чималий успіх, тож охочих було більше, ніж було заплановано. Відтак, гість-іноземець люб’язно погодився провести ще один інтенсив для тих, хто хоче заговорити англійською за короткий час.

Цікаво, що цього разу заняття будуть для дітей від 10 років та дорослих. Це є абсолютно унікальний шанс для школярів, студентів, молоді та дорослих, адже уроки настільки цікаві, що любов і мотивація до вивчення англійської мови залишається з учасниками ще довго після закінчення інтенсивну.

Гасло цього курсу "Англійська – це легко", адже найголовніше завдання - це подолання мовного бар’єру та страху перед спілкуванням з носієм мови, а також збагачення лексичного запасу. Інтенсив має цікаву назву "Challenge 3.0", що в перекладі з англійської означає "виклик". Це й справді, своєрідний виклик собі - адже найголовніше, це наважитися, і отримати приголомшливий результат уже за 8 днів.

Заняття проходитимуть у Центрі іноземних мов "Мандарин", за адресою: пр. Волі, 27.

Як повідомили організатори, це буде надзвичайно насичений мовний інтенсив, що триватиме з 26 лютого по 7 березня.

У рамках курсу кожен учасник щодня займатиметься англійською протягом більш, ніж години у вечірній час, тож за 10 годин зможе не лише опанувати правильну британську вимову, а й вивчити чимало корисних слів та виразів, вдосконалити знання з граматики і, що найголовніше, подолати мовний бар'єр та страх спілкування з носіями мови.

По закінченні інтенсиву кожен учасник отримає іменний сертифікат і чимало додаткових бонусів.

Перед початком курсу відбудеться тестування , де студентів запишуть у відповідні групи, яких, до слова, буде лише чотрири, тож, як кажуть організатори, місця швидко закінчуються і просять не зволікати із записом.

І хоч курс проводитиме викладач такого високого рівня - вартість занять досить приваблива - усього 1750 гривень за весь курс.

Аби записатися на курс телефонуйте: +38 066 150 48 47 або +38 050 714 56 56

11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter