У Луцькій міськраді відмовились позбавити Тимощука почесного звання

14 Квітня 2017
Наприкінці березня на сайті Єдиної системи місцевих петицій було опубліковане звернення Віталія Гуменюка, в якому він закликав лучан наполягти на позбавленні відомого футболіста Анатолія Тимощука звання «Почесний громадянин міста Луцьк», присвоєного йому ще у 2008 році. Петиція набрала необхідну кількість голосів та була розглянута у Луцькій міськраді.

Згідно відповіді, опублікованій на сайті петицій та підписаній Ігорем Поліщуком, Тимощук так і лишиться «почесним лучанином».

«Розглянувши петицію про позбавлення Анатолія Тимощука звання «Почесний громадянин міста Луцька» повідомляю, відповідно до п. 5.1. Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька», затвердженого рішенням Луцької міської ради від 17.12.2010 № 2/12 із внесеними змінами, Почесний громадянин міста Луцька може бути позбавлений свого звання рішенням міської ради за спільним поданням постійних комісій Луцької міської ради у випадку вступу в дію обвинувачувального вироку суду за умисно скоєний злочин.

Зважаючи на вищевикладене, особа може бути позбавлена звання «Почесний громадянин міста Луцька» лише за умови дотримання вимог передбаченого Положення», – йдеться у відповіді.

Читай також: ​БАТЬКО ТИМОЩУКА: «СИН БУВ ШОКОВАНИЙ, ДІЗНАВШИСЬ ПРО АКЦІЮ В ЛУЦЬКУ»
0

Читати ще

Коментарі

Турист

Анатолій приніс слави для

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter