«Моральний виродок», – Артем Федецький про футболіста з Луцька, який працює на росії

09 Листопада 2022

Колишній гравець збірної України з футболу анатолій тимощук останні роки працює на росії тренером-асистентом у футбольному клубі «зеніт». Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він ніяк не відреагував та не прокоментував агресію рф щодо України. Проте його батько після початку воєнних дій записався до лав тероборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АНАТОЛІЙ ТИМОЩУК БІЛЬШЕ НЕ ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЛУЦЬКА

Для телеканалу КонкурентTV колишній гравець збірної України з футболу Артем Федецький розповів про мовчання колишнього товариша.

Він зазначив, що з анатолієм тимощуком вони знайомі ще з 1991 року. Федецький завжди сприймав лучанина, як приклад: людини, старшого товариша і порадника. Футболісти з того часу вільно спілкувались на різні теми. Розповідає, що відчув шок, коли давній товариш зайняв таку позицію. Проте війна демонструє справжню суть людей:

«Я для себе цю людину забув вже. Нехай Україна очищається від таких людей. Вони зробили свій вибір».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФУТБОЛІСТА АРТЕМА ФЕДЕЦЬКОГО ПРИЗНАЧИЛИ РАДНИКОМ ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОДА

Ексгравець збірної переконаний, що в часи, коли гине мирне населення, людина, що до цього носила українську символіку, а наразі зберігає мовчання, – це «моральний виродок».

«Якщо це питання в грошах, а це, напевно, ключовий момент, то це доволі підло. Я цього не розумію. Людина просто не має совісті, не має нічого всередині нашого, українського. Вони показали, ким є насправді. Колись волинський регіон ним пишався. Не тільки регіон, але й вся Україна: найтитулованіший український гравець футболу, звичайно, почесний громадянин Луцька, бувший. Тому потрібно забувати (за нього – ред). Я знаю одне: дорога в Україну йому закрита. А ми переможемо!», – наголосив Федецький.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter