ТОП-5 цитат відомої луцької шоувумен

17 Липня 2016
Керівника комплексу «Diamond» та лідерку шоу-проекту «Diamond Stars» Анну Рекретюк знає чимала частина лучан. Її танцювальні виступи завжди цікаві, енергійні та спокусливі, а роботи як косметолога – якісні та гарні.

Анна – не лише професіонал своєї справи, якій віддається на повну. Вона ще й любляча дружина та дбайлива матуся. Ну а про те, що виглядає дівчина завжди першокласно годі й казати!

Сьогодні Анна Рекретюк ще й іменинниця! З нагоди Дня народження Таблоїд Волині зібрав п’ять найцікавіших цитат відомої шоу-вумен:

Всі члени команди «Diamond Stars» – це вже велика і дружня сім’я. Я вже просто не уявляю свого життя без них. І навіть коли в колектив приходить хтось новий, ми швидко знаходимо спільну мову й спрацьовуємося. Дуже важко, коли хтось йде. Я така людина, що швидко прив’язуюсь до людей і мені важко просто так відпускати когось.

***

Були такі періоди, що я справді думала, що можливо варто змінити сферу діяльності. Залишитись більше керівником і мамою, менше займатись танцями. Часто, коли я танцюю, бачу наших клієнтів, своїх знайомих чи однокласників. В такі моменти я розумію, що ніхто з них цього дозволити собі не може. Так, зрештою, я зрозуміла, що я це люблю, мені подобається те, що я роблю. Я задумалась і однозначно вирішила для себе, що зовсім не мушу відмовлятись від того, що люблю, тільки тому, що для когось це неприйнятно.

***

Часто люди дивуються, коли я кажу, що не займаюсь танцями з дитинства. Особливо мені весело стає, коли приходять дівчата і запитують, чи не пізно їм починати танцювати у 18. Я ж почала займатися танцями тільки після закінчення університету. І думаю, що мій приклад – стимул для багатьох.

***

Зараз я розриваюсь між сферами індустрії краси й танцями. Я вважаю, що і там, і там за досить короткий час багато досягла. Одне і друге я дуже люблю й відчуваю у тому відраду. Однак зараз все ж таки стараюсь більше часу приділяти танцям, бо я розумію, що не завжди зможу танцювати. Працювати у сфері індустрії краси я зможу завжди, а от у 40 років у клубах я вже, мабуть, не зможу виступати.

***

Іноді буває таке, що мені набридає абсолютно все і я без будь-якої мети йду гуляти по місту, в місця, де давно не була. Просто хочеться оновити картинку перед очима, бо коли постійно заклади-заклади-заклади, це дуже втомлює. В Луцьку люблю гуляти в парку, старому місті. Дуже люблю нічний центр Луцька, коли там нема натовпу людей, які постійно кудись поспішають, копошаться, чимось загружені. Вночі ж таке враження, що місто від цього всього звільняється.
0

Читати ще

Коментарі

TigrunlR

гарна дівчинка ну дуже

Ірина

З таких людей потрібно брати

Євгенія

Аж не віриться, що немає

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter