Топ-5 цитат найвідкритішого чиновника Волині

21 Липня 2016
Сьогодні День народження святкує директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка. Окрім того, що чоловік є відповідальним, відданим своїй роботі та наполегливим, йому ще й притаманні риси, яких не вистачає багатьом чиновникам – він повністю відкритий для спілкування, спокійно реагує на критику і має чудове почуття гумору.

Таблоїд Волині з нагоди свята зібрав п’ять найцікавіших цитат головного інфраструктурщика області:

Якщо ти ідеш із задоволенням на роботу – значить, ти успішний. Не варто успішну людину міряти за рахунком в банку, це гармонія у всіх сферах життя. Багаті – теж плачуть, від самотності та непотрібності в цьому світі.

***

Я ріс доброю та тихою дитиною, але завжди завдавав збитків: перевернути велосипеда, покидати яйця з балкона – ще ті «невинні» розваги дитинства.

***

Для мене сім’я – це надзвичайна опора в житті, в моєму розумінні чоловік завжди має вміти постояти за свою дружину, виконувати усю фізичну роботу по дому, мати з собою ніж, сірники та справний особистий транспорт – автомобіль, мотоцикл або велосипед.

***

Не люблю лінивих людей, твоя працьовитість має пряме відношення до твого життєвого становища та кар’єрного росту. Вік живи – вік учись, це дійсно так, безкінечне навчання та жага до знань – основна формула успіху. Ніколи не розраховував на удачу в своєму житті, це лиш самообман, все залежить тільки від нас самих.

***

Не варто чекати «підходящого моменту» для успішного кар’єрного старту. Саме ця мить – це і є твоє життя, яке пробіжить швидкоплинно, залишивши тільки ілюзію марних сподівань та нездійсненні мрії.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter