Телеведучий з Луцька розкритикував нардепів

03 Червня 2016
Ведучий телеканалу «112 Україна» Микола Сирокваш гостро висловився про бездіяльність народних обранців.

У пості на своїй сторінці у Facebook відомий журналіст прокоментував, що хоча не часто пише про політику, ситуація в Раді його зачепила:

«Я вкрай рідко використовую ФБ для політичних висловлювань. От не хочу. Це моя територія для душевного, красивого, цікавого, котиків, песиків, машинок і... друзів! Але зроблю вийняток.

ДЕПУТАТИ і ПОЛІТИКИ, мова про вас. Амбарні ви мої, демократичні та непідкупні ви мої, чесні і, звісно, народні. Ви краще б так часто голосно аплодували та кричали «УРА!», як це було сьогодні, коли знаходите 226 або 300 голосів за законопроекти, які дають мені, громадянину цієї країни, моїм друзям, близьким, колегам, всім звичайним і втомленим від політичної метушні українцям право на ГІДНЕ ЖИТТЯ.

Де 226 і «УРА!» за медичне страхування? ДЕ 226 і «УРА!» за людські зарплати, пенсії, соціальні виплати малоімущим, сиротам і допомогу батькам при народженні дитини? Де 226 і «УРА!» за те, щоб онкохворі, діабетики та інші люди з найважчими захворюваннями почували себе спокійно, а не випрошували під Кабміном або Радою ще день свого життя? Де 226 і «УРА!» за розвиток економіки та чесне, спокійне ведення бізнесу без поборів та корупції? І де 226 і «УРА!» за те, щоб тварюки на сході країни перестали вбивати моїх земляків, а захисники мали гідну екіпіровку і техніку, не сподіваючись на волонтерів? Де 226 і «УРА!» за те, щоб ті, хто повернувся із зони АТО, ні копійки не витрачали на свою реабілітацію і не доводили, що відірвана нога чи рука не відросла знову? Де?..

226 або 300 - це ви! Кожен із вас, хто прочитав і хто, мабуть, гордо носить звання «народного депутата», НАРОДНОГО. Подумайте в черговий раз, натискаючи ЗА або ПРОТИ, а що ці кнопки означають для мільйонів людей! Вас обрали. Вам знову повірили. Тому - «Гуртуйтеся!», «Зайдіть до зали!» «Знайдіть потенціал!» и продемонструйте його. А тепер - «УРА»!!!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter