Кожна людина має схильність до певних талантів. Хтось гарно співає, хтось гарно танцює, хтось не менш гарно малює. Але сьогнішня наша героїня, Юля Ковальчук, володіє далеко не одним талантом. Неодноразова переможниця всеукраїнських конкурсів краси, співачка, телеведуча, журналіст, професійна плавчиня, - це та багато чого іншого є в послужному списку талановитої лучанки.
Нещодавно дівчина приїхала із Китаю, де працювала співачкою. Спеціально для «Таблоїда Волині» Юля поділилася своїми враженнями про культуру та звичаї іншої країни, а також розповіла про те, чи є в Китаї хліб, як слідкують за своєю гігієною китаянки і як її під час концерту переплутали з Шакірою.
* * *
Я поїхала туди виступати з колективом, але потім вирішила співати сольно. У мене була програма з двох виступів. Кожен містив по 3 композиції. Програма складалась на місяць, тому кожного разу я була змушена переїжджати з місця на місце. Костюми вигадувала сама, фарбувалася теж.
* * *
Переїзди виснажували, проте я побувала майже у всіх великих містах країни. Я навіть маю перелік найулюбленіших: туди входять Шанхай, Гуанчжоу, Шеньчжень і окремі міста-країни, такі як Гонконг і Макао.
* * *
[img data=def]16_04_2015_1586233643/gnk-vhzc7sq.jpg[/img]
Для китайців звичною справою є відвідувати нічні клуби, тому співочих колективів там дуже багато. До китайського глядача дуже важко достукатись, знайти підхід та привернути увагу. Вони не завжди зважають на того, хто на сцені.
* * *
Перше запитання, яке виникло у моїй голові – чому тут так брудно? Китайці дуже «нечистоплотні» та не переймаються через особисту гігієну. Для них нормальне явище під час відпочинку у закладі скинути всю їжу на підлогу, потоптати її ще й плюнути зверху. Китайці спокійно смажать барбекю на вулиці під будинками і викидають туди ж сміття. Міста стають особливо брудними вночі, після клубів. А їх у Китаї - безліч.
* * *
Про таке поняття, як «чайові», тут взагалі ніхто не знає.
* * *
[img data=def]16_04_2015_1586233643/3uhp1aknprq.jpg[/img]
Жінки там виглядають дуже юними. Жінка в сорок може мати ідеальну шкіру без зморшок. Що мене дійсно вразило: китаянки не голять волосся ні під пахвами, ні на ногах.
* * *
Симпатичних хлопців серед китайців не бачила. Вони всі маленькі та з чорним волоссям.
* * *
Китайці дуже гостинні, завжди раді бачити іноземців, привітні. А ще вони фотографуються зі всіма підряд. Одного разу, під час виступу зі мною сфотографувались дві дівчинки, яким сказали, що я справжня Шакіра. Вони навіть не засумнівались у реальності фото із «зіркою».
* * *
[img data=def]16_04_2015_1586233643/iniwgfzngow.jpg[/img]
Китайці абсолютно не їдять хліба - його в них немає. А от рис вони смакують на кожному кроці: тут він найулюбленіша страва, яка подається із всім.
* * *
Мені не вистачало хліба з салом. Їжа в них якась пластмасова, не смачна. Доречі, якщо ви вважаєте, що суші – це китайська їжа, то дуже помиляєтесь. Насправді ця страва виникла в Японії.
* * *
Китайці просто обожнюють наших дівчат через їх красу. Майже кожен мріє мати таку дружину. Особливу увагу звертають саме на блондинок, вони для них – ексклюзив.
* * *
[img data=def]16_04_2015_1586233643/yh14vf_15yo.jpg[/img]
У китайців від природи не може бути світлого кольору волосся. Дівчата часто експериментують із зовнішністю, змінюючи колір волосся. Проте, навіть вибілюючи його, вони не досягають бажаного ефекту. Цей специфічний колір більше схожий на рудий.
* * *
Китайці абсолютно не вміють розмовляти англійською. Їхня мова та символи зводили мене з розуму. Важко було домовлятись про концерти, пояснювати що я хочу. Навіть онлайн-перекладач мене підводив. Інколи я досить довго зводила у речення набір різноманітних слів, які не мали сенсу.
* * *
Я планую знову туди поїхати. Там можна отримати непогані гроші і не розвантажувати при цьому мішків.
* * *
Китай – це як якась окрема галактика, він не схожий ні на що. Важко знайти епітети, якими б можна було описати цю країну. Але побувати там варто.
Записала: Катерина УСТИМЧУК
Схожі публікації
У «кавовій розмові» з «Таблоїдом Волині» декан факультету історії, політології та національної безпеки СНУ Анатолій Шваб розповів, чому в дитинстві разом із братом ховався під стіл, що дала йому армія, які історичні події хотів би змінити та які батьківські поради проніс крізь усе життя.
17 Листопада 2019
Про те, що наповнює життя політика Сергія Адамчука в позаробочий час, перед ким і за що йому соромно, хто заліз йому на шию та звісив ноги і чому він святкує день народження в будні, у нашій розмові «Без політики».
18 Липня 2019
Відверто про Афганістан, дружину, хабарі та реанімацію ми поговорили з керівником Луцького центру первинної медичної допомоги № 1 Ігоря Гнетньова в рубриці «Питання під градусом».
13 Березня 2019