«Схожа на Анджеліну Джолі»: жінки із Луцького «будинку престарілих» стали фотомоделями

10 Березня 2018

Жителькам Луцького геріатричного центру влаштували на честь 8 березня креативне та несподіване свято весни й краси.

На один день усі вони стали учасницями фотопроекту, задуманого лучанкою Юлією Войтович.

Творча команда на чолі з фотографом Діаною Іванковою, візажисткою Іванною Шапталою, стилісткою Анною Хомяк вигадала гармонійні образи для кожної з героїнь, аби показати, що жінка може бути прекрасною завжди, коли має в тому хоча б внутрішню потребу.«Іванка робить мейк мініатюрній Валі, якій 34, у неї серйозна хвороба серця, хвилюватися не можна, швидко ходити не можна, словом, нічого не можна, але вона молодець, а навіть вийшла заміж в цьому незвичному місці. Аня робить укладку Тетяні, в якої характер, як у полководця, але замість коня – інвалідна коляска.

Я тоную обличчя Надії, яка розказує, які чоловіки бувають козли (саме так). Під’їжджає на колясці друга Надія: «Юль, ти казала, що я дуже схожа на Анжелу.. Як її прізвище? Я внуку саме на Фейсбуці пишу, що буду в образі цієї жінки». «Джолі. Тільки не Анжела, а Анджеліна. І у вас губи пухлі, як у неї».
Люда, користуючись випадком свого «курящого» образу, викурює вже третю сигарету і, дивлячись в очі директору пансіонату, каже: «Алла Вікторівна, от хто б міг подумати, що отак буду курити, дивлячись вам в очі в самому актовому залі. От шо значить, розкішна жизнь маделі».

Ти за цим всім спостерігаєш і просто не віриться – це ж район Мелроуз, тут кипить життя, пристрасть, ненависть, любов, дружба. Правда, у багатьох ще й інсулін за розкладом», – поділилася яскравими враженнями Юлія Войтович.

11
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter