Успішно!

Про Волинь, політику і війну: найяскравіші цитати Кузьми Скрябіна

2 лютого 2015 року страшна звістка облетіла всі українські ЗМІ – у жахливій аварії загинув лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко.

З того дня пройшло рівно два роки, та шанувальники до сих пір не можуть повірити в те, що сталося.

Не один раз Кузьма виступав у Луцьку, на сцені він завжди віддавався на всі сто процентів.  За це його і любили, а ще за те, що завжди був позитивним, справжнім і щирим.

Пропонуємо до вашої уваги найяскравіші цитати Андрія Кузьменка – про Волинь, про життя, політику та війну, яка дуже йому боліла.

***
«Волинь - то історично, напевно, найбільш цікава область України, найбільш глибока за історією, і тому, власне, та хронологія історичних подій відклала певний відбиток на тих людях, які тут є, вони вже народжуються з геном якоїсь особливої гідності. Тобто, вас це відрізняє від решти території України».

[caption][img data=def]02_02_2017_1671066446/76867676768787878.jpg[/img] ​Фото Кузьма під час прес-конференції перед концертом у Луцьку, 2008 рік[/caption]

***
Ті кудись стріляють, ті кудись стріляють. Гинуть мирні люди. Ніхто нічого не врубається. Наша політика, видно, має якісь свої види на всю цю справу. За який х ***, вибачте, стільки народу загинуло? Я просто не розумію.

***
Жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було.

***
Українці вміють вибрати такого, щоб спочатку з вазеліном, потім без вазеліну, не треба навіть в аптеку бігати. Вибираємо такого, щоб жорсткіше. Садомазохізм в генах

***
Західна Україна, заправка, місто Рівне. Херачать шансон по-русски, розумієш. Вони стоять з такими бантами жовто-синіми, що аж ноги заплутуються, не можуть ходити, знаєш. Кажу, люди та ви гірші ніж Путін той, чим його пропагандистська машина, тому що ви отут і ось тут ви гниєте зсередини. Так що то є просто відсутність гідності. 

***
Якщо немає націоналізму, немає нації, я так до цього ставлюся. Націоналізм має бути не агресивний, він повинен бути дипломатичний, інтелігентний, і тоді я його підтримую.

***
Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

***

То є біда нашого народу, що ми є «тєрпіли».

***

Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє. Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

***
Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!
 
***

Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

***
«Ніхто з тих марсіанів (представників влади – «ВН») не хоче добра людям, які живуть у цій країні. Вони переймаються тільки виключно своїми високими матеріями. У них є своя планета, свої машини, свої номера. Вони придумують закони, а самі є недоторканими».

[img data=def]02_02_2017_1503126866/zwjex8lj7yg.jpg[/img]
 
Підбірка зроблена за матеріалами Інформаційного агентства Волинські Новини та соціальних мереж.