Петро Верзун, звинувачений у привласненні 9 мільйонів, залишається під вартою

08 Травня 2018

Голові громадської організації «Фонд місцевого розвитку» Петрові Верзуну, якого судять за шахрайство, інкримінують привласнення майже 9 мільйонів гривень чужих грошей. Як повідомляє ІА «Волинські новини» з посиланням на ТРК Аверс, два місяці тому підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду ухвалив продовжити строк дії запобіжного заходу – тримання під вартою, колишньому чиновнику Петру Верзуну до 13 червня. Захисник підозрюваного Микола Сорокопуд подав апеляційну скаргу, у якій попросив звільнити його клієнта з-під варти і замінити запобіжний захід на домашній арешт.

Оскаржуючи ухвалу слідчого судді, Петро Верзун запевнив, що ніколи не відмовлявся від взятих на себе зобов’язань.

Підозрюваний визнає – ще має борги, однак переконує – це не на такі суми, які йому інкримінують, та й, мовляв, винен він гроші не такій великій кількості людей, які проходять у справі потерпілими. Крім цього, за його словами, більшість кредиторів уже отримали назад свої кошти та ще й з відсотками. Також Петро Верзун запевняє – на його родину здійснюють психологічний тиск, а їхній сімейний фінансовий стан – на межі зубожіння.


«Я, моя родина, мої колеги по роботі піддаються психологічному тиску, моральному знущанню та залякуванню зі сторони нібито потерпілих. Моя колишня дружина через втручання одного із нібито потерпілих, втратила постійне місце роботи і є безробітною. Я утримую малолітню доньку та колишню дружину, яка не витримала психологічного напруження та розірвала зі мною шлюб. Моя сім’я не тільки не має засобів для існування, але й і місця проживання. Мої батьки-пенсіонери, дякуючи мені, втратили своє житло», - каже Верзун.

Петро Верзун каже, аби віддати борги, родина продала усе, що мала. Проте потерпілих такі заяви відверто обурюють. Люди переконують, що підозрюваний – аферист та майстерний оратор.

«Все, що він говорив зараз – це брехня. Він дуже вміє брехати і маніпулювати фактами. Він мені казав, що в нього є маса варіантів, щоб уникнути відповідальності. Він навіть говорив, що може взяти довідку про те, що він психічно нездоровий.

При одній нашій зустрічі, мені Петро Верзун сказав: «Мені простіше тебе заказати, чим віддавати борг».

Пан Верзун разом зі своєю бухгалтером йшли разом по місту. Випадково мене зустрів і таку от фразу сказав: «Ну що ви добилися? От ви найняли адвоката, подали заяву, чого ви добилися?» - розповідають потерпілі.

Адвокат потерпілих Олександр Лавренчук каже, що не вірить жодному слову підозрюваного.

«У межах кримінального провадження було встановлено, що в нього була квартира, майновий комплекс, до моменту, коли почали масово звертатися потерпілі – Верзун вжив всіх заходів для того, щоб це майно переписати на будь-яких осіб, тільки щоб на нього не було накладено арешт. Це вказує на недобросовісність його дій і що він передбачав можливість цього кримінального провадження», - заявляє захисник.

Суд апеляційну скаргу не задовольнив. До слова, адвокат потерпілих розповів, що після оприлюднення у ЗМІ інформації про судову справу щодо, за попередніми даними, шахрайських дій Петра Верзуна, до нього почали звертатися нібито інші потерпілі, яким підозрюваний теж заборгував. За словами Олександра Лавренчука, до суми збитків, зазначених у суді, ще можна додати щонайменше 45 тисяч доларів США.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter