Найкращий піцайоло України та Італії навчить готувати унікальну піцу у луцькому закладі

27 Липня 2018

Чемпіон України та Італії з приготування піци Андрій Злотко, який народився на Волині, а зараз живе і працює в Римі, приїхав до Луцька, аби навчити робити унікальну піцу у новому закладі Романа Хорзова MOJO.

Нагадаємо, відкрити MOJO планують у вересні цього року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: УНІКАЛЬНА ПІЦА, РЕСТОРАН ДЛЯ ДІТЕЙ ТА НА ДАХУ: ХОРЗОВ РОЗПОВІВ, ЯКИМ БУДЕ ЙОГО НОВИЙ ЗАКЛАД

«Я з нетерпінням цього чекав! Готуємо дуже смачну справжню неаполітанську піцу для #mojohall разом з кращим українським піцайоло з Італії @andriyzlotko», - поділився світлиною у своєму Інстаграм Хорзов.

Андрій Злотко народився і виріс в Іваничах, а після закінчення школи в пошуках роботи виїхав до Італії. Там згодом відкрив свою піцерію, став чемпіоном Італії, а цього року на Чемпіонаті світу отримав звання чемпіона України з приготування піци.

«Таблоїд Волині» не міг упустити нагоду поспілкуватися з відомим піцайолою та розпитав, яку ж саме піцу готуватимуть у новому луцькому закладі.

«Ми шукаємо персональне тісто для MOJO. Я привіз своє італійське борошно, яке складається із декількох видів – соєвого, рисового, також пробуємо й українське, щоб вийшла піца, якої ще не було у Луцьку.

Є певні процеси, як робити тісто – має бути спеціальна температура, витримка, це ціла система, щоб воно мало унікальний смак, мало родзинку. Бо на тісто не лише в Україні, а й в Італії беруть звичайні тверді сорти пшениці – і тоді виходить просто білий хліб. А тут буде щось своє, щоб людина спробувала і запам’ятала цей смак», - поділився він.

А зовсім скоро на «Таблоїді Волині» читайте велике інтерв’ю з Андрієм Злотком у рубриці «Кавова розмова».

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter