Унікальна піца, ресторан для дітей та на даху: Хорзов розповів, яким буде його новий заклад

26 Червня 2018

Відомий луцький ресторатор та бізнесмен Роман Хорзов поділився, яким буде його новий заклад – відпочинковий комплекс MOJO Hall.

Про це він розповів під час своєї публічної лекції у «Промені» в рамках «Школи свідомого громадянина».

За його словами, він ходив з цією ідеєю чотири роки, і така назва сподобалася тому, що вона не пафосна, але і не дуже проста.

«Як вам логотипчик, пайдьот?», - запитав ресторатор, показуючи на банер позаду себе.

Дехто з присутніх відповів ствердно, мовляв, тому що назва легка.

«Це якраз те, що я хочу чути, роблячи свою маркетингову політику – що це легко! Не стильно, не модно, а легко», - підкреслив Роман.

MOJO буде демократичним сімейним рестораном із пічкою на дровах.

«Ми зараз співпрацюємо з офіційно найкращим піцайолою України, який зараз живе і працює в Італії (це волинянин Андрій Злотко, - ред.). Він в серпні приїжджає ставити нам весь напрямок піци. Робимо власну піч за ексклюзивними кресленнями, які цей хлопець знайшов в Італії. Нам її змурують, і аналогів як по дизайну, так і функціоналу їй у Луцьку не буде», - стверджує Хорзов.

Також у новому комплексі буде великий дитячий ресторан.

«Не дитяча кімната, а саме ресторан, в якому діти будуть відчувати себе, як дорослі. Де буде рівень обслуговування дійсно, як для дорослих. Цей ресторан буде називатися «MOJO Family» і знаходитиметься на першому поверсі будівлі».

На другому знаходитиметься караоке-ресторан, при ньому - відпочинкова лаунж-зона. Буде також «MOJO Fitness» - великий спортивний зал. І наступним етапом будуть відкривати готель «MOJO Hotel» і «MOJO Sky Lounge» - ресторан на даху з видом на Старе місто і Замок Любарта.

Конкретну локацію Хорзов поки не називає, з усмішкою каже: «Хай поки повисить ще трохи ця інтрижка».

За його словами, це приміщення він знайшов абсолютно випадково - прийшов орендувати офіс: «Коли я вийшов на дах, і мені цей замок впав в очі – думаю, все – «This is it!».

Відкриття комплексу планують на середину вересня цього року.

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter