Монатик розповів, де його били у Луцьку

24 Грудня 2017
Один з наймодніших і найяскравіших українських виконавців Дмитро Монатик розповів про своє минуле.


У студії проекту «Все Буде Добре» ведуча Надія Матвєєва запитувала співака про різні моменти з його сценічного та особистого життя. Зокрема у ефірі прозвучало, чи доводилося Дмитру відстоювати свою життєву позицію кулаками.

«Так. Дуже багато разів. Я в один період часто бився. З 9-го класу до закінчення інституту. Я жив на районі такому. Це 40-ий квартал у Луцьку. Я обожнюю це місце. Як каже один із моїх улюблених авторів: «молодость бьет по почкам». Це нормально.

У мене був 5 разів зламаний ніс. Один раз – зламана щелепа. Руки. Ну там… Дрібниці…Це все було у бійках. І це все було добре. Пізнавально», – відповів Монатик.

Окрім того, співак зізнався, чому так часто одягає на сцену халат та шапку, розповів про свої татуювання та про особисте життя:
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter