​Модель plus-size з Волині показала, як займається акробатикою

26 Грудня 2017
Волинянка Ірина Демчук підкорила суддів телевізійного шоу «Модель XL» не лише красивою зовнішністю, а й підтягнутим тілом та приголомшливою розтяжкою.

У своєму Фейсбуці дівчина часто ділиться своїми новими спортивними відкриттями та досягненнями. Нещодавно Ірина опублікувала допис, у якому розповіла про заняття акробатикою та перші кроки у підкоренні скаледрому.«Про силу рук. У своїх заняттях спортом раніше до рук мені завжди було все одно. Все що хоч розтягувала і качала, тільки не руки. Поки не зайнялася йогою, і зрозуміла, що вони слабенькі. Здавалось би, зачєм дівчині накачані руки. Захоплюючись акробатикою зрозуміла, що всяке няшество без сильних рук – нічого не стоїть.

Ні тобі – перекиди на мостік, ні тобі стойки і висіння догори дригом. А колись у дитинстві всі дерева двору були підкорені до верхівки. А зараз то турніки, були заняття пол-денсом і на стрічках. А нещодавно спробувала для себе скалодром, 10 метрів тотальної важкості в руках. Але крики «тижспорстсменка» страхуючих паріньков допомогли покорити декілька стін. Акробатика – то моя любов:) Красиво ж!», – розповіла Ірина.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter