Успішно!

«Ми привозимо в місто весну»: у Луцьку звучав оркестр Brevis. ФОТО

Неймовірні емоції подарував лучанам оркестр Brevis під час концерту

Неймовірні емоції подарував лучанам оркестр Brevis під час концерту, який відбувся у стінах Волинського обласного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка 26 березня.

Музиканти перевершили будь-які очікування публіки, "підірвавши" зал. Представлена нова програма увібрала в себе класичні твори, яким надали нового звучання, повідомляє ІА Волинські Новини.

Оркестранти неочікувано об'єднали поєднуване з непоєднуваним – класика зазвучала у новому аранжуванні. Як і обіцяли, пригостили гостей нестримним коктейлем із творів Чайковського, Вівальді, Баха, Пучіні та інших, зміксувавши їх із джазом, лаунжем та добряче приправивши роком.

Керівник проекту та диригент Геннадій Фіськов, вітаючи присутніх, жартував: «Ми вже не вперше виступаємо в Луцьку та привозимо в місто весну. Якось так складається. Погодьтеся, поки ми не приїхали весни ж не було». Та представив композицію: «Чайковський не міг собі й уявити, що ми з його твору так познущаємося. Тож присвячуємо його усім чоловікам, які пережили 8 березня».

Не обділили увагою і прекрасних дам, присвятивши їх виконання наступних мелодій.

Звучання симфонічних інструментів майстерно доповнював грою на фортепіано лучанин Андрій Бетюга, а улюбленцем публіки став саксофоніст Володимир Матлах.


 

Додати новий коментар