Успішно!

Симфонічний рок-оркестр прибуде до Луцька «На лайнері Paradise»

У Луцьку з неперевершеною шоу-виставою «На лайнері Paradise» виступить симфонічний рок-оркестр «Brevis». 

У Луцьку з неперевершеною шоу-виставою «На лайнері Paradise» виступить симфонічний рок-оркестр «Brevis»

Виступ відбудеться 17 квітня у Драмтеатрі, початок шоу – о 19:00.

«Brevis» – рок-оркестр, який був створений ще в далекому 2004 році у Рівному. Талановиті  музиканти з успіхом презентують нові та нові програми. Вкладена душа і мистецьке виконання творів професійними музикантами не залишають байдужими слухачів України, Польщі вже впродовж багатьох років.

Репертуар колективу – це справжній ексклюзив, тому кожен концерт проходить з великим успіхом!

Тож артисти симфонічно-рокового оркестру «Brevis» і танцювального ансамблю «Сузір'я Едельвейс» запрошують лучан на борт лайнера «Paradise»:

«Тут усіх без обмежень чекає вибуховий ALL INCLUSIVE: літо серед зими, тепле море вражень, п'янкі напої кохання, оркестр до ваших послуг! Працівники лайнеру гарантують пригодницький шторм інтриг, пристрасті та багато-багато музики і танців!», – пишуть організатори.

У програмі шоу-вистави – кращі номери відомих на весь світ мюзиклів: «Jesus Christ Superstar», «Notre-Dame de Paris», «Phantom of the Opera», «West Side Story», «Chicago», «Moulin Rouge».

«Подібного ще не було у мистецькому морі сьогодення! – переконані артисти. – Поспішайте приєднатися до нас, аби разом полинути у інтригуючу подорож на лайнері "Paradise"!».

Квитки можна придбати у касі Драмтеатру та за телефоном: 050 517 23 12.


 

 

Додати новий коментар