Луцький стронгмен назвав Олега Винника гнилою людиною

31 Травня 2018

Стронгмен та організатор спортивних подій Валерій Пельц засудив співака Олега Винника. Артист не скасував свій виступ, попри смерть близької людини, мами Олега.

Свій концерт у Тернополі Олег Винник розпочав з пояснення такого вчинку. Мовляв, мама бажала йому, щоб ніколи не скасовував концертів. Тож Винник повідомив, що виконує волю мами та присвятив їй виступ у Тернополі.

Реакція Валерія Пельца у Фейсбук була короткою. «Гнила людина», - написав стронгмен.

У коментарях Валерій Пельц додав, що очікував того, що не прийдуть на такий концерт глядачі. Коментатори вважають, що Олег Винник маніпулював, назвавши виступ «маминою волею». Інші стають на захист співака.

1

Коментарі

Ірина

Дуже шкода... але ми тільки можемо здогадуватися, що він відчуває, а не засуджувати...

Зоряна

Та хіба він перший?Просто не афішує ніхто що в кого сталося

Світлана

Судити може лише Бог!!! Люди-лишайтесь людьми!!! Олег всього лиш публічна людина і тому відкритий для мас. Ніхто не знає, як болить душа навіть найрідніших близьких, то як можете судити когось!!!
Чим більше зловтішать, що не так зроблено, тим більше показуєте свою нікчемність і заздрість чужій славі.
Той, хто судить, той найбільше грішить сам.

Пельц гамно

А что ему тоже умирать! Человек на работе! Ты предлагаешь всем все бросать и бежать плакать в подушку! Он переживает этот стресс занимаясь тем что ему нравиться!

Аэлита

Мерзко поступает тот кто осуждает человека за его выбор.Вы думаете это легко выйти на концерт после смерти близкого.но он в ответе за своего зрителя и не может его разочаровать нисмотря ни на что.Великий артист с большой силой воли и любви.Удачи тебе Олег!!!.Будь здоров и не обращай внимание на злые языки .уверена что это тебя сделает только сильнее...

Светлана

Мы с тобой Олег.Удачи ,везения ,любви.Собаки лают,а караван идет.

валерий

Каждый,со временем,ответит за свои поступки перед Богом.Хотел бы я увидеть его фейс,если бы он в детстве заболел,а мама сказала бы ему,что ей тупо надо идти на работу.С.М.Ротару после смерти мужа год не выходила на сцену,держала траур,так Винник,как певец ей и в подметки не годится.Прошлое всегда возвращается и бьет очень больно.

Ирина

Артисты люди подневольные, работу обязан выполнить не зависимо от личных обстоятельств

Невідомий

Я навчався і жив з цією людиною,тож трошки його знаю.Коли він переступив через святе,то я ні трішечки не здивувався.Хай навіть він був-би Паваротті,то навіть це його не виправдує.А оголошення нібито "волі матері"-це звичайнісінька меркантильність.На шиї йому треба носить не розп'яття а амулет "срібляника".Може хтось подумає ,що я написав із заздрощів,то зовсім ні...нічого хорошого в його житті нема...тільки пиха і самолюбство.Бог йому суддя і "багатство" на поміч.Може і різко але правда і від душі.З неповагою!

Андрей

Не судите да не судимы будите ( И. Христос)

Оксана

Підтримую всіх, хто його засуджує. Порядна людина ніколи так не зробить. А те, що це робота, воля матері, душа його страждає, це все лицемірство. Бридко і гидко дивитись на нього. А хто його підтримує-задумайтесь, які пісні будуть виконувати ваші діти у вас на похоронах.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter