Луцька консультантка з розвитку взяла участь у телешоу «Говорить Україна»

15 Червня 2018

«Коханий зробив з дочки чоловіка» – такою була тема найсвіжішого випуску популярного телевізійного шоу «Говорить Україна».

Експерти та гості студії разом із незмінний ведучим Олексієм Сухановим намагалися допомогти розібратися в токсичних стосункам колись найромантичнішої пари Кременчука – Аліни та Володимира.

Мати дівчини вважає, що коханий робить з її дочки чоловіка, адже якось, поки Аліна спала, відрізав їй волосся. Хлопець же переконує, що це було винятково рішення його коханої.

Крім цього, Володимир уже мав досвід токсичних стосунків з попередньою дівчиною, над якою теж прагнув мати тотальний контроль.

До обговорення ситуації долучилася також лучанка, консультантка з особистісного розвитку Надія Рогозіна, яка назвала героя програми садистом.

«Те, що Володимир постійно намагався порівнювати Аліну зі своїми колишніми, я вважаю абсолютним проявом поведінки садиста. Тому що бути садистом – це не лише бити, набагато гірше – коли знущатися емоційно. Очевидно, людина отримує від цього задоволення якимось чином», – стверджує Надія.

Володимир методично розгодовував дівчину та довів її вагу до критичної позначки, переконуючи, що просто робить Аліну щасливою. Під час обговорення хлопця запідозрили у фідерстві, тобто причетності до дивної концепції сексуальних стосунків, яка отримала назву від англійського слова «feed» – «годувати». У ній один з партнерів (як правило, чоловік) починає забезпечувати надмірне харчування другого спеціально для набору маси тіла.

«Якщо ви любите жінку і хочете, щоб вона була щасливою, ви ніколи не будете їй шкодити. Яку дорослий чоловік у вашому віці повинні розуміти, що зайва вага і переїдання однозначно ведуть до проблем зі здоров’ям. Тобто, якщо ви бажаєте їй щастя, то зупините її, а не сприятимете цьому! До речі, основна із рис фідерів – бажання контролювати жінку», – резюмувала Надія.

Детальніше ознайомитися з історією можна у повному відео програми.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter