Луцька «холостячка» розповіла, як стала впевненішою в собі

02 Серпня 2018

Лучанка, переможниця шоу "Холостяк" Іванна Гончарук розповіла, як стала впевненішою в собі.

Цим поділилася на своїй сторінці в Інстаграм.

За словами дівчини, до 5 класу вона була лідером в школі, але пізніше змінила місце навчання і "тут все почалось":

"Ситуація була наступна, що в нашому класі занадто велика кількість лідерів і мене це подавило... Я ніколи не любила конфліктів, тому рідко коли заперечувала, а згодом зовсім перестала. Так тривало до 9 класу. А потім почались проблеми з вагою ( + мені поставили брекети + носила окуляри, ну загалом повний фарш).

На носі випускний, а значить час змін. Все просто - взяла себе в руки. Моє бажання стати кращою версією себе було настільки сильним, що для мене не існувало нічого неможливого !!! Далі вступ в університет, нове місто, нові люди, нова я !!!

«Перше враження - це назавжди ПЕРШЕ враження». Недаремно кажуть, що воно найбільш «яскраве» + це така ж школа тільки на 5 років. Тому в мене не було вибору !!! Заявляємо про себе якнайкраще !!! З кожним днем, моя сила лише зростає, вчуся кожен день. Я змушена була багато чого змінити в своєму життя, а від дечого і відмовитись, причому зовсім не було часу, прийняла рішення відмовитись - відмовилась !!! Впевненість у собі - це великий труд... А ще, це внутрішній комфорт. Викидайте з своїх голів все сміття і швидко до роботи ... якщо вас задовільнятиме все навкруги і ваше самопочуття зсередини - то запам’ятайте: «Впевненості» бути", - запевняє "холостячка".


1

Читати ще

Коментарі

геннадій

ти уже всім надоїла

Йох

Кому цікаві ці маразми?

Кума

Так тішать мене баби, які в житті нічого ще не досягли і щось там нам таааккк радять. Я Вас прошу :))))

сусід

що досягла ти? Одне поперд одним за мужика боролися?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter