Успішно!

Луцьк зустрічає професійний дрег-рейсинг

Вперше у 2018 році Луцьк прийматиме наймасштабнішу авто-мото-спортивну подію.

Вперше у 2018 році Луцьк прийматиме наймасштабнішу авто-мото-спортивну подію. Завдяки співпраці організаторів з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія, а також Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу завітають до Луцька. Саме тут відбудеться другий етап PROUDRS, яку організовує Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту та Андрій Гальчинський.

Понад 50 пілотів надпотужніших та неймовірно швидких дрегстерів з України та не тільки продемонструють глядачам всю свою міць на військовому аеродромі вже 24 червня.


 

Що ж таке дрег-рейсинг? Це заїзд на 402 метри, де головне – якнайшвидше проїхати дистанцію та показати найкращий час. Також у парних заїздах, звісно, потрібно виграти у суперника.

В дрег-рейсингу приймають участь спеціально підготовлені автомобілі, які називаються дрегстерами. Потужність машин до 10 000  кінських сил. Розгін до першої сотні 0.4 секунди. За 402 метри дрегстери розганяються до 530 кілометрів на годину. Це рівень світового дрегрейсингу.

В Україні є дрегстери потужністю  від 1000 до 4000 тисяч кінських сил з  розгоном до першої сотні 0.8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І всі такі машини та мотоцикли приїдуть у Луцьк вже 24 червня на аеродром (вул. Ківерцівська, 85). На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.


 

Наряду з неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт- та стантрайдинг-шоу. І це буде ще одна  незабутня шоу-програма для фанатів автоспорту. Організатори змагань побудують на аеродромі VIP-трибуни на 300 посадочних місць, створять парк сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену. Буде встановлений великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 2 кілометри заборів забезпечать безпеку глядачів на змаганні. Професійний кейтеринг нагодує смачним шашликом та іншими не менш смачними стравами всіх любителів адреналіну швидкості та активного відпочинку. Впевнені, що таких машин та такого  дійства не можна пропустити – лише один раз на рік це стане можливо в Луцьку.

Та на останок не забувайте: життя напрочуд коротке, щоб дозволити собі пропустити найцікавіше!

Додати новий коментар