Луцький депутат Микола Яручик змінив Kia Sorento на тролейбус

15 Лютого 2016
«Під шафе» за кермо сідати неможна» – з таким налаштуванням депутат Луцької міської ради та бізнесмен Микола Яручик заходив до тролейбуса і купував квиток.

«Таблоїд Волині» розпитав у посадовця, що його мотивувало скористатися саме тролейбусом. Невже «наши люди на такси в булочною не ездят»? Нагадаємо, що Микола Яручик - людина небідна, власник ТзОВ «Апельсин» (комп'ютерна та оргехніка), засновник однойменного благодійного фонду, має власний будинок та автівку Kia Sorento.

«Ми з моїм хорошим товаришем Назарієм Корніюком змінювали одне святкування на інше. Відгулявши день народження нашого друга Володимира Бабійчука, поїхали на день народження до іншого нашого друга Тараса Семенюка. І в цей момент Назарові прийшла в голову блискуча ідея – їхати не чим іншим, як електротранспортом. Це вже не перша його блискуча ідея. Років сім тому він придумав з Криму повертатися … літаком. Коли ми прийшли за квитками, виявилося, що лишилися лише бізнес-класу. Вони дорожчі на 200 грн, а єдина відмінність бізнес-класу – шторки». – розповів депутат.


[caption]
Депутат Микола Яручик та його друзі Тарас Семенюк та Назарій Корніюк[/caption]
Цього разу поїздка електротранспортом стала дуже «спонтанною, цікавою та пізнавальною пригодою».

«Коли ми з Назарієм сідали, Тарас уже був там. Раніше я у цих польських тролейбусах не їздив. Одні казали, що їм не подобається, інші навпаки були задоволені. Мені особисто сподобалося. Я транспорт оцінив як депутат. Хоча від початку такої мети і не ставив», - висловив свою думку бізнесмен.

На завершення розповіді Микола Яручик наголосив, що «в жодному разі не можна водити автомобіль у нетверезому стані». І додав: «Я святкував символічно, щоб контролювати своїх друзів».

Не так давно «Таблоїд Волині» гостював у Миколи Яручика і відвідав депутатський гараж.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter