Лучанка розповіла, чому спілкувалася російською на проекті «Холостяк»

10 Червня 2018

Переможниця романтичного шоу «Холостяк», лучанка Іванна Гончарук, розповіла, чому на проекті розмовляла російською мовою.

Про це вона зізналася у відеоконференції, відповідаючи на питання прихильників популярного шоу.

«Вже шостий рік пішов, як я живу в Києві, і там в нас таке оточення, переважно російською мовою всі спілкуються… Ти навіть не замислюєшся над тим, ти просто живеш в тому оточенні і починаєш сама спілкуватися цією мовою».

Зараз дівчина намагається якось переключитися, адже через російську у неї в сім’ї виникають значні конфлікти.

«Тато дуже проти цього, але я йому пояснюю, що у мене різна аудиторія, навіть в Інстаграм, де просять, аби я інколи відповідала російською мовою. Людям не зрозуміло, вони хочуть дізнатися, який контекст, але не можуть, тому що не розуміють української. В принципі, я вирішила, що зараз буду використовувати у соцмережах і українську, і російську мову… І взагалі, не бачу в тому нічого поганого, якщо іноді скажу щось російською», – зазначає Іванка.


1

Читати ще

Коментарі

Вася

В дівчинки банальний провінціальний комплекс меншовартості. Так себе поводять сотні селян , які переїздять в «город». Можливо , підросте - порозумнішає, хоча є великі сумніви на рахунок цього

Комент

Однозначно, комплекс меншовартості, як в багатьох "хохлів" , так, саме "хохлів", а не українців!

Ольга

Бесят эти западенцы, какая разница на каком языке говоришь, главное что бы люди понимали друг-друга. А там хоть на пальцах обьясняйся если тебе так удобно.Всегда стараешься перейти на тот язык на котором говорит твой собеседник, это происходит произвольно, и в чем здесь криминал

Руся

А коли ж це росіяни "произвольно" переходили на українську мову співрозмовника? Хтось таке колись чув? Я ні. А на китайську ви також переходите?

Нінель

Стаття10 Конституції України: В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Вона не є держслужбовцем,не виступала з трибуни,то ж спілкувалася тією мовою,яка була її зручна у розмові. (Не кожен,хто розмовляє українською-це обовязково патріот,як не кожен рсійськомовний-зрадник України)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter