Успішно!

Лучанка потребує коштів на лікування гепатиту С

Лучанка, у якої виявлено гепатит С (генотип 1В), потребує допомоги

Лучанка, у якої виявлено гепатит С (генотип 1В), потребує допомоги.

Усіх небайдужих лучан просять допомогти Оксані Никонюк, яка потребує коштів на лікування.

"Закликаю усіх, хто має хоч невелику можливість, допомогти їй в такий нелегкий час. Хочеться підтримати, як це можливо!!! Та надати дівчині надію на щасливе і здорове життя!!!", - пише у Facebook користувачка Марія Кухарук.

Реквізити ПРИВАТ БАНКУ ТА КАРТКА МОРОЗ РУСЛАНА ВАСИЛІВНА (сестри) 5168 7573 4554 5109.
 

 

Коментарі

Спеціаліст:

Пробачте, але мушу написати. Багато зараз експрес манікюру. Звідти всі біди.<br/>Не переживайте, ця хвороба зараз лікується. І будете ще дуже довго. <br/>Але дотримуватись дієти треба, не радикально звичайно, але все ж таки тпеба. Про спиртне забудьте. І дочекаєтесь правнуків.)<br/>В Луцьку такої біди вистачає, навіть серед зареєстрованих. Основне не панікуйте, час лікує. Це в житті не найстрашніше. Все, що нас не вбило - зробить нас сильнішим.

23 Липня 2018, 19:50

Лучанин:

Маю гепатит С, такий самий підтип. Не переживайте. Є препарат Ледіпасвір/Софосбувір.<br/>Потрібно пройти три курси. Купити три баночки по 28 таблеток. Ціна однієї на жаль дорога - 12 тис грн. Вже після того як випив перших 28 таблеток, гепатит зник. Але курс потрібно пройти повністю.П'ється по одній таблетці в день. Дай Бог, щоб назбирали гроші і купили ці таблетки. Таблетки продаються за рецептом лікаря. В Луцьку немає, є в Києві. Аптека на Софіївській,6. http://apteka7ya.kiev.ua/Contacts.aspx. Попередньо може сюди зателефонуйте.

25 Липня 2018, 13:17

Додати новий коментар