Група PIANO транслює на небо «Знаки»

15 Травня 2018

Львівський арт-інді-рок гурт випустив другий студійний альбом під назвою «Знаки». До платівки увійшло 12 пісень. Усі композиції звучать у повному складі на противагу першому ЕР «Пристані», який музиканти видали в акустиці.

​PIANO — це музика вибухової тиші, романтика, експресія, емоційна оголеність, щирість і ніжність. До такої музики завжди тягне, вона спонукає до примирення. Альбом «Знаки» розповідає про вміння бачити, торкатись, розглядати знаки та їх появу у людях, емоціях, подіях, адже все, що відбувається у нашому житті значиме.

«Знаки - назва 12 історій захованих у піснях. Шукайте їх. А коли знайдете - відпустіть.. Слів не достатньо. Ми хочемо сказати більше, торкаючись, як вітер до краю віток.. », - PIANO

«Починаємо із найдорожчого, а закінчуємо «Голосом», композицією – віршем, яка складена із назв пісень усього альбому. Ми вже не стоїмо на нашій пристані, а йдемо глибокою водою дорогою знаків. Вони обіймають навіть тоді, коли ти цього не знаєш», - PIANO

Реліз з’явився в мережі 30 квітня і був презентований у програмі «Пора року» Андрія Куликова на «Громадському радіо» в Києві. Проте зараз альбом можна послухати у вільному доступі за посиланням.

Група активно гастролює містами України, сольні та фестивальні концерти, зокрема були учасники фестивалів «Woodstock Ukraine», «Файне місто», «Respublica», «Бандерштат», «Ї», «Країна Мрій».

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter