«I AM NOT RUSSIA»: як епатажний Орест Лютий виступав у Луцьку

06 Жовтня 2018

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

5 жовтня у луцькому пабі Лучеськ відбулась літературно-пивна вечірка з відомим письменником, актором та телеведучим Антіном Мухарським (він же Орест Лютий). Захід був присвячений презентації його нового роману «I AM NOT RUSSIA».«Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО читати цей твір людям без почуття гумору!», — у такий красномовний спосіб анонсується роман.
На заінтригованих відвідувачів чекала незвична презентація, маса яскравих вражень та безліч дотепних цитат від ексцентричного письменника. Весела алко-інтелектуальна гулянка зібрала під дахом луцького пабу чималу аудиторію. Молодь та люди старшого віку, чоловіки і жінки — всі з радісним зацікавленням слухали харизматичний виступ епатажного українського митця.
Окрім нового роману, на презентації також були представлені інші книги та музичні альбоми під авторством Антіна Мухарського та Ореста Лютого.

7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter