Ексклюзив: 17-річний учасник «Євробачення-2017» Ісая Фаєрбрейс розповів луцьким журналістам про несподівані таланти

02 Травня 2017
Текст: Христина ПРОЦИК

А ви вже чекаєте «Євробачення-2017»? Це неможливо пропустити, адже, окрім того, що це масштабний конкурс, круто є ще й те, що цьогоріч він відбуватиметься в українській столиці – Києві.

«Таблоїд Волині» із командою порталу для творчих людей «TalentsCollection» з нетерпінням чекаємо пісенних перегонок і продовжує знайомити вас із представниками «Євробачення-2017».

Ми вже розповідали про учасницю з Ісландії Svala та амбітний і оригінальний дует «JOWST» з Норвегії.

Сьогодні пропонуємо вам познайомитися із 17-річним переможцем австралійського «Х-Фактору», якому випала честь представляти свою країну на найпопулярнішому співочому конкурсі.

Якщо ви здивувалися, що Австралія у списку учасників «Євробачення», то не дивуйтеся – це не помилка. Австралійці – великі фанати цього пісенного конкурсу, вони активно стежать за ним уже дуже давно, тому стати частиною вокальних змагань для них завжди було мрією. Так як австралійська телекомпанія SBS є асоційованим членом Європейської Мовної Спілки, яка транслює «Євробачення» в країні більше 30 років, то у 2015 році для відзначення 60-ого конкурсу Австралію запросили представити свого учасника. У наступні два роки австралійці знову попросилися взяти участь у пісенному змаганні. Наразі країна не є постійним учасником конкурсу і у випадку перемоги «Євробачення» проходитиме не в Австралії, а в Європі.

Ось уже втретє країна боротиметься за музичне визнання серед європейців. Минулого 2016 року австрійська представниця Дамі Мі виборола друге місце, а в 2015 – австралієць Гай Себастьян п’яте. Цього року конкурс у Києві відвідає Ісая Фаєрбрейс, 17-річний юнак із Австралії, переможець місцевого «Х-Фактору».

Хлопця переповнюються відчуття гордості за те, що саме він представлятиме свою країну на шоу, яке так люблять його співвітчизники, і досі не може у це повірити. У нашому новому матеріалі із циклу, в якому ми знайомимо вас із представниками «Євробачення-2017», читайте про дуже юного хлопчину з глибокої австралійської провінції та з багатодітної сім’ї – у хлопця десять братів та сестер! А ще його та брата самотужки виховав лише батько. Як у такому юному віці хлопець досяг такого успіху?

– Що іноземцям варто дізнатися про Вас насамперед?

– Я би хотів, аби вони знали, що я звичайнісінький хлопець, який має мрію. Музика для мене є всім. Тому я сподіваюсь, що зможу передати ідеї своїх пісень слухачам, а вони зможуть пройнятися ними. Також хочеться, аби вони знали, що, якщо підліток із маленького провінційного містечка зміг втрапити на пісенний конкурс «Євробачення», то все можливо і їм також слід мріяти сміливо!!

– А як, власне, Вам вдалося досягти такого успіху – розкажіть нам трохи про свій музичний шлях?

– Я почав співати в церкві у віці трьох років. У підлітковому віці тато возив мене на всілякі музичні конкурси і саме з одного із таких конкурсів розпочався мій музичний шлях. Там я познайомився зі своєю менеджерською командою, отримав стипендію для занять із тренером з вокалу та пройшов попередній відбір на австралійський «X-Фактор» у 2015 році. На жаль, мене відсіяли, бо я забув слова пісні. Я був такий приголомшений невдачею! Але, зрештою, вирішив працювати ще наполегливіше. Тому весь наступний рік щовихідних їздив на заняття до тренера з вокалу, не зважаючи на те, що дорога туди і назад займала по шість годин щодня. Вже в 2016 році я знову потрапив на «X-Фактор» і, зрештою, виграв цей конкурс. І ось я тут – на цьому етапі свого шляху.

Це була неймовірна пригода, яка навчила мене ніколи не здаватися! Сподіваюся, мені вдасться надихнути багатьох молодих людей не опускати руки, навіть коли здається, що все не клеїться!!– Що для Вас означає бути представником Австралії на «Євробаченні-2017»?

– Насправді, це майже якесь нереальне відчуття. До всіх цих подій я ніколи навіть не виїжджав за межі своєї країни, а тепер – знати, що я поїду в Україну – так захопливо! Це здійснення мрії.

Я люблю Австралію і просто не віриться, що мені випала честь представляти країну. Коли менеджер сказав мені про це, я довго не міг прийти до тями й повірити, що це відбувається насправді. Напевно, мені ще не вірилось аж доки відео на мою пісню не запустили на офіційному Youtube-каналі «Євробачення», тоді лише я усвідомив, що все це відбувається насправді. Я дуже пишаюся тим, що є австралійцем, тому докладу всіх можливих зусиль аби Австралія пишалася мною.

– Яка головна ідея пісні «Don’t Come Easy», з якою Ви змагатиметеся на конкурсі?

– Моя пісня може мати різне значення для різних людей. Її можна слухати як пісню про кохання, але для себе я сприймаю її як пісню про своє життя і ті непрості моменти, які пережила моя сім’я, коли я був малим. Ця пісня дуже багато значить для мене, вона надихає мене. Я хочу, щоб люди зрозуміли цей посил, і щоб це допомогло їм у їхніх власних переживаннях і життєвих ситуаціях. Мені подобається ця проста мелодія і мені здається, що це справді свіжа й невинна пісня. Маю надію, що публіка полюбить її так само як і я.

– Що стало натхненням для відео на цю пісню?

– «Don't Come Easy» – дуже гарна пісня і ми відчули, що це дуже важливо, аби відео передавало її чуттєвість та значення слів. Саме тому відео ми зробили дуже простим. Я звичайний хлопець і ми хочемо аби люди почули слова цієї пісні й перейнялися ними.

– А чого очікувати від постановки номеру на самому конкурсі?

– Я певен – нам буде чим здивувати глядачів, але, водночас, ми хочемо, щоб виступ був максимально простим і безпосереднім. Хочу, аби глядачі відчули те, що лежить в основі пісні та полюбили її. Мені подобається яскравість та шик конкурсу і я певен, що нас очікують незабутні враження. Думаю, мій виступ має зосередитись на тому, щоб гідно представити свою пісню – вона на це заслуговує.

– Маєте вже якихось фаворитів серед своїх конкурентів?

– Мені здається, що всі виступи цього року просто чудові й вони всі такі різні. Я із задоволенням переглядав відео на пісні учасників з інших країн – серед них є справді неймовірні пісні. Мені дуже подобаються сестри-виконавиці з Нідерландів – в них дуже гарна пісня і їхні голоси звучать чарівно разом, – (читайте інтерв’ю з дівчатами у наступних публікаціях – коментар автора).

– Чи вважаєте себе звичайним 17-річним юнаком?

– Я справді вважаю себе найзвичайнісіньким юнаком, єдина відмінність полягає в тому, що я маю цю шалену роботу!! Мені подобається робити все, що я робив раніше, але зараз я набагато зайнятіший ніж раніше. Гадаю, найбільша зміна в моєму житті це те, що я більше не їжджу громадським транспортом, тепер я дістаюсь скрізь за допомогою сервісу «Uber» (популярний сервіс таксі та приватних водіїв – прим. автора). Не думаю, що коли-небудь змінюся – хочу залишатися скромним, бути тим же хлопцем з глибинки, якому поталанило втрапити на Євробачення.

– Що найбільше хочете зробити, коли потрапите в Європу, й Україну зокрема?

– Я навіть не починав думати про те, що би хотів зробити чи побачити в Європі, адже навіть не міг собі уявити, що одного дня втраплю туди. Тому зараз мені потрібно добряче над цим подумати. Я б хотів спробувати котлету по-київськи у Києві та, сподіваюсь, дорогою зупинитись ще в якихось цікавих місцях. Мій перший сингл «It’s Gotta Be You» став платиновим у Швеції, тому я б хотів відвідати цю країну аби висловити вдячність за ту любов, яку вони мені дарують.– А є якесь таке місце у світі, куди найбільше хочеться потрапити?

– Наразі таке місце – Київ. Я з нетерпінням чекаю, коли потраплю туди і стану частиною «Євробачення». Насправді, для мене було б чудово відвідати будь-яке місце в Європі!

– Ісає, у Вас є якісь приховані таланти?

– Я добре бігаю та плаваю, але, гадаю, мій найпотаємніший талант – те, що я добре готую та прибираю. Можу добре запекти м’ясо, хоча вже довгий час не маю часу на це. Я б залюбки більше готував!!

– А чим би ти займався якби не співав?

– Люди часто запитують мене чи маю я запасний план – знаєте, якщо бути відвертим – я не маю такого плану. Спів – це те, що я завжди хотів і прагнув робити. В школі мене часто запитували, що б я хотів вивчати після її закінчення і це питання завжди звучало суперечливо для мене, бо я знав, що хочу бути співаком, проте не хотів видаватися хвальком. Мені просто пощастило, що мій спів приніс мені успіх, тому що іншого плану в мене немає і я навіть уявити собі не можу, що займався би чимось іншим!

– Які плани після «Євробачення»?

– Мабуть, це звучатиме дещо божевільно, але я гадаю, що дійсно важка робота почнеться вже після «Євробачення». Я би хотів вирушити в концертний тур, сподіваюсь Європою, і насправді закохати людей у свої пісні і свою музику. Тому думаю буде багато поїздок, багато концертів та багато важкої праці – це і є моєю мрією. Я не хочу припиняти робити те, що мені подобається і я сподіваюсь, що людям і надалі буде подобатись мій голос і мої пісні.

Офіційне відео Ісаї Фаєрбрейса на пісню «Don't Come Easy» для «Євробачення-2017»:***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter