Дівчина, яка знущалася над котом, знімається у відеоблозі лучанки

15 Червня 2017
Восени мережу сколихнуло і шокувало відео, на якому хлопець та дівчина ставили жорстокі експерименти над кошеням. Вони запихали його в пральну машину, морозильну камеру, духовку, при цьому радісно коментуючи свої дії.


Читайте також: Мережу шокувало відео, на якому в Луцьку знущаються над котом (16+)


Відео викликало шквал обурень у волинян, які за лічені години об’єдналися проти мучительки – Любові Торопіної, переселенки з Луганська. Зрештою, дівчина визнала свою вину та отримала судимість – 2 роки умовно за жорстоке поводження із тваринами.

Згодом Любов Торопіна знову з’явилася у мережі – дівчина виправилася, змінила стиль поведінки і тепер знімається у влогах своєї подруги, лучанки Анастасії Щирої.

На відео дівчата разом співають, багато сміються, вгадують назви пісень за набором смайлів, купаються у ванній із «Мівіною» та розповідають, що можна роботи із подругою вдома.

Про минуле нагадують хіба поодинокі коментарі захисників тварин під цими позитивними відеороликами.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter