Чи захотіла лучанка «Холостяка»: хто переміг у проекті

25 Травня 2018

Лучанка Іванна Гончарук стала переможницею реаліті-шоу "Холостяк".

Фінал 8 сезону на СТБ пройшов на Балі. Після тижня в оточенні фіналісток Іванни та Галини головний герой реаліті шоу від СТБ Рожден Анусі зробив свій вибір.

Іванну Гончарук в проекті часто звинувачували в нещирості. Тож у фіналі їй довелося "зняти маску". Це оцінив Рожден.

"Я стараюся її забирати від передбачуваних ситуацій, щоб вона не могла грати. Іванка в такій обстановці почала бути собою. Ми стали ближчими, коли вона зрозуміла, що мені не потрібна ідеальна картинка", - ділиться холостяк.

Сама дівчина зізналася, що "ненавидить себе за те, що вона заручниця образу". Іванна поділилася тим, що має окрім романтичних почуттів і приємний фізичний потяг. Іванна ділиться, що й сама не очікувала, що почне на проекті закохуватися в Рождена. Також сама ж Іванна відчувала, що Рожден закохується в її суперницю Галину.

Впродовж фінального випуску шоу дівчата ділилися спогадами, Іванна пригадала своє не зовсім вдале побачення, котре вона сама ж і організувала та неповторні миті з Рожденом на всіх наступних зустрічах.

На вручення останнього подарунку на проекті, обручки, Іванна прийшла одягнена в білу сукню з оригінальним вирізом. До слова, сукня Галини теж була білою.


А от побачення лучанки виявилося сповненим неочікуваностей. Під час її зустрічі з Рожденом у холостяка вкрали гаманець. Проте, Іванка скористалася добротою продавчині фруктів та випросила фрукти безкоштовно.

Замість слів Іванна поцілувала Рождена.
"Я не вірю взагалі. Сподіваюся, мені не треба буде більше за тебе боротися", - промовила Іванна.

"Вибір робить любов. Вибирає Вас", - ці слова сказав Рожден перед тим, як йти з обручкою до учасниць та оголошувати переможницю.

Перед фінальним випуском Холостяк-8 журнал VIVA запропонував голосування за переможницю. Більшість була переконана, що переможе саме Галя.***
Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонено

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter