BLOG на нічку: «Почитайте, що таке інтроверт перш ніж себе так матюкати»

01 Липня 2018

Сьогодні у традиційному блозі на нічку – думки відомої плюс-сайз моделі з Волині Ірини Демчук.

Дівчина дивується, що всі довкола раптом стали інтровертами, наслідуючи модне віяння. Тільки ж що це: емоційний стан чи спроба виправдати власну лінь?

Якщо ж хочете поділитися своїми думками з приводу будь-чого, пишіть нам на [email protected]

***

Мода на інтроверсію. Престижність. Нехай відпочиває спокійно Юнг, може, я зараз щось не так скажу, та для мене інтроверти завжди є, як щось вагітне. Це тендітні особистості, котрих треба берегти і всюди уступати місце, дмухати і лілеяти.


Немає нічого поганого в страху виступати на людях, почуватися дещо некомфортно серед натовпу людей, проте, будучи відкритим екстравертом ( ох ) я вічно страждала від інтровертів через їхнє бажання бути в соціумі активно, але його удари звалювати на когось іншого.

Типу: Іра, піди попроси запальничку яжінтроверт, підем там запитаємось, я ж одна боюсь яжінтроверт. Не піду, не зроблю, боюсь, яжінтроверт. Це що, нова форма ліні? Якщо ти хочеш бути в компанії людей, хочеш виступати перед людьми, то мабуть ти не зовсім інтроверт а лінивий соціофоб, котрий нічого не хоче робити зі своєю бідою, не хоче вчити себе справлятись з цим страхом. а лише прикриватись кашеміровим "інтроверт" і чекати, поки тобі всюди місце уступатимуть. Як вагітній.
До чого все це я. Я не зустрічала на своєю шляху людини, котра би сказала, що вона екстраверт. Жодної. Ж о д н о ї . Всі поголовні інтраверти. У всіх одне шось: мені важко було сьогодні виступати. яжінтроверт. І всі пожаліли. Або: я молодець,я сьогодні вирішив тисячі справ на конференціях і зустрічах. Але яжінтроверт....І всі хлопають, браво, який же ти молодець.

Почитайте, що таке інтроверт перш ніж себе так матюкати. А то під обіймами з віслюком і хештег зоофіл писати можна. А що - тварини\любов. І навіть з підміною понять і сучасним розумінням, те, що ви інтроверт - не дає вам права прикриватись тим словом і спихати відповідальність. Бо скоро в метро можна буде поступатись інтровертам.

Ой. Так це ж усі.

2

Читати ще

Коментарі

Паніка

Гм. Екстравертка, а така людиноненависниця) Не терплю людей, які когось не терплять.

Паніка

Гм. Екстравертка, а така людиноненависниця) не терплю людей, які когось не терплять.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter