7 мегапитань для мегапопулярного «Dzidzio» у Луцьку

12 Червня 2017
Він – обличчя гурту «DZIDZIO», представник «комедійного антигламурного попу», член журі популярного українського талант-шоу, талановитий і щирий Михайло Хома.

Ексклюзивно для «Таблоїда Волині» артист із офіційним титулом «мегапопулярний» відповів на 7 мегапитань про враження, смаки і страхи.Мегасмачна страва… Шо я люблю? То найпростіше – аджіку! Бажано таку сиру. Моя мама колись робила в такій митниці поливаній на основі хріну, болгарського перцю і помідорів. Таку аджику не треба закручувати, вона може отак довго стояти в холодильнику. То моя найсмачніше страва! Я можу їсти її до будь-чого, особливо з макаронами. Правда, вона гостра, то багато не можна.

Мегапанічний страх… Є. Вужі, павуки, змії і висота.

Мегакреативний подарунок… «Каділак». Серйозно. Шанувальник гурту після концерту сказав: «На, забирай». Я зразу не повірив!Мегакрутий відпочинок… Щоб відпочити, треба помовчати. Риба, гриби і мовчання… А коли намовчуся так, що рот не можу розтулити, бо всьо злиплося, то значить відпочив.

Мегаекстремальний випадок… Дуже багато такого було! Наприклад, концерт, пісню вже запустили, а Юліка нема. А він пішов в туалет за сцену. А там дроти, напруга!

Мегавраження від Луцька… То моє улюблене місто! І я так не в кожному місті кажу. Тут завжди дуже тепла публіка, гарні люди чекають на мене, а я – на них.Мегасекрет щастя… Бути собою! Нічого не вигадувати, бути справжнім. Частіше відкривати вікно і дихати свіжим повітрям. Ну і не тримати всьо в собі, бо деколи треба робити «пук»!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Класно!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter