«Гра престолів», «WarCraft» та «5 елемент» – чим дивував лучан оркестр «Lords of the Sound»

27 Квітня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Текст: Людмила РОСПОПА

Перед початком концерту у залі було багато вільних місць. Проте, як тільки перший звук зірвався зі сцени, весь простір навколо, ніби заповнився найчарівнішими чарами. Магією тих світів, де живуть хоробрі лицарі і дракони, де вічно борються Світло і Темрява, і де багатогранність життя обмежує тільки Ваша фантазія.

Як пише Район.Луцьк, оркестр «Lords of the Sound» виступав 26 квітня на сцені концертного залу «Променя».

Музиканти вийшли на сцену у традиційних фентезійних костюмах. Зрозуміти, хто ж на сцені: добрі міщани з процвітаючого королівства чи талановиті менестрелі, зібрані зі всіх світів, вдавалося важко.


Першою музиканти виконали авторську композицію «за законами жанру». Флейти, барабани та епічність – все це допомогло слухачам зануритися у незабутню атмосферу фентезі. Наступні композиції, які виконували музиканти, були саундтреками до відомих фільмів та відеоігор.

Почали вони виступ із мелодії, відомої всім «поттероманам». Багатоголосне затилувальне «оууууу» пролунало з крісел слухачів.

Далі музиканти грали мелодії із «Володаря перснів», «Вікінгів», «Гри престолів», «Піратів Карибського моря», фільму «Ван Хелсінг» та відомих відеоігор «WarCraft», «Skyrim» та навіть «Mortal Combat».

Кожна композиція мала відео супровід. На екрані позаду музикантів проектували фрагменти фільмів та ігор.

Улюбленцем слухчів став «ельф», який на початку концерту виконав відому пісню Середзем’я – «Evening Star». Наприкінці виступу він, однак, з’явився у зовсім іншому образі, і виконав арію Плавалагуни із фільму «5 елемент».

Вокалісти також були присутні на сцені, і створювали разом з музикантами казкові звучання.

Команда повелителів звуку розповіла, що концерт у Луцьку особливий, адже зі сцени для земляків грали двоє лучан – Максим Остапович та Станіслав Павлович.

Закінчився концерт веселою динамічною мелодією, яка щ довго після того грала у головах слухачів, і змушувала їх пританцьовувати всю дорогу додому.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter