У Луцьку розкажуть, як волонтерити ефективно

04 Травня 2018

Волонтерство відкриває багато можливостей для кожної людини, бо воно дозволяє спробувати себе в будь-якій сфері. Як не крути – це можливість почати шукати себе та знаходити ту діяльність, яка буде до вподоби. Також, це хороша практика і підмога для громадських організацій та інших установ, оскільки саме наявність волонтерів дозволяє провести захід на якіснішому рівні.

Протягом двох днів, 11 та 12 травня, у Молодіжному центрі Волині відбудеться навчання для громадських активістів «Все про волонтерство: Залучай, координуй, досягай!», під час якого вони ознайомляться із ключовими теоретичними засадами та практичними навичками, які необхідні для ефективного залучення молодих людей до волонтерської діяльності.

До участі запрошуються 25 громадських активістів, що мають досвід координації волонтерів та участі у волонтерських проектах, поділяють цінності взаємодопомоги та прагнуть надалі проводити тренінги з координації волонтерів за наданою методикою.

Завдання тренінгу:

Розвинути компетентність учасників в ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм.

Поінформувати учасників про сутність, роль та форми волонтерської діяльності молоді, глобальні та локальні підходи до залучення, менеджменту та мотивації волонтерів;

Ознайомити учасників із кращими практиками та інструментами роботи з волонтерами;

Сформувати навички учасників та надати інструменти, необхідні для подальшого якісного та ефективного залучення молоді до волонтерської діяльності.Як стати учасником?

Зареєструватися тут

Дедлайн: 10 травня 2018 року, до 12:00,

Результати відбору: з 16:00, 10 травня 2018 року.

Коли: 11 травня 2018 року з 10:00-18:00, 12 травня 2018 року з 14:00-19:00

Де: Молодіжний центр Волині (м.Луцьк, вул.Градний узвіз,5).

Участь безкоштовна!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter