В РЦ «Промінь» відкрили справжню квартиру Моніки з серіалу «F.R.I.E.N.D.S»

02 Жовтня 2019

Хто не знає ситком всіх часів та народів? Цього року культовому серіалу виповнилося 25 років, і в Луцьку з нагоди цієї дати відкрили зал, який є міні-копією квартири Моніки.

Поціновувачі серіалу отримають масу задоволення від перебування тут, а також оригінальне місце для святкувань, вечірніх посиденьок з друзями та оригінальних фотосесій.

Квартиру відкрили в «Ring Café», що на четвертому поверсі РЦ «Промінь». Потрапити туди можуть всі бажаючі. Зал працює щодня, з 11:00 до 23:00. Знайти його нескладно, адже важко не помітити величезне вікно з таким знайомим нам написом «F.R.I.E.N.D.S».

Деталі – те, чому дійсно приділили максимум уваги. А також не забули про комфорт. В квартирі дві зони для відпочинку – за кухонним столом та на зручних диванах. А ще, тут можна дивитися серіал протягом дня в оригіналі – англійською.

Це унікальне місце в Луцьку, яке стане оригінальною локацією для різноманітних заходів – від святкувань до зустрічей за інтересами. Зал може комфортно вмістити теплу компанію до 12 гостей – ідеально для закритої вечірки.

Для того, щоб дізнатися деталі, завітайте у Ring Café на четвертому поверсі РЦ «Промінь» або ж телефонуйте за номером: +38 097 358 77 33.

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter