• банер чікос

У Львові відкрили два магазини SPAR. ФОТО

11 Квітня 2019

У квітні цього року відбулось відкриття двох магазинів мережі SPAR: супермаркету SPAR площею 524 м2 за адресою: вул. Кульпарківська, 64а, та SPAR-експрес площею 150 м2 за адресою вул. Личаківська, 163. Обидва торгових заклади працюють за системою франчайзингу.

У SPAR-експрес на Личаківській для покупців працюють дві каси та є відділ Food to Go, в якому представлений широкий асортимент напоїв та страв для швидкого перекусу популярних у всьому світі фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки, а також – гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.
У новому супермаркеті SPAR, що розташований у ЖК «Парус Park» на Кульпарківській працюють кулінарний, м’ясний та рибний цехи, щоб запропонувати свіжі та якісні продукти для всієї сім’ї на кожен день. Пекарня щодня випікає запашні хліб та здобу власного виробництва. А у відділі Food-to-Go представлений широкий асортимент швидких перекусів та напоїв на будь-який смак. Також у магазині працюює фреш-відділ зі свіжими овочами і фруктами. Для зручності покупців працюють 4 каси та 3 експрес-каси.
На сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 12 тисяч магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається в 4 торгових форматах: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців – це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.

Довідка:

SPAR Україна Корпорейшн

Історія SPAR розпочалася у 1932 році в Нідерландах. На сьогоднішній день SPAR – це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. SPAR – це 12 777 магазинів, 87 років досвіду в 50 країнах на 4-х континентах, в яких понад 200 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців.

Із січня 2017 року SPAR розвивається і в Україні як один з бізнес-напрямків діяльності Інвестиційної Групи VolWest Group, що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема, і у галузі рітейлу в Україні.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter